Ankara Pütürgeliler Derneği; Güzin Koçak Başkanlığın da görev dağılımı yaptı
Haber
20 Nisan 2021 - Salı 22:10
 
Ankara Pütürgeliler Derneği; Güzin Koçak Başkanlığın da görev dağılımı yaptı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Ankara Pütürgeliler Derneği Başkanı Eczacı Güzin Koçak Dernek Yönetim Kurulunda görev dağılımı yaptı.
Kültür Haberi
Ankara Pütürgeliler Derneği; Güzin Koçak Başkanlığın da görev dağılımı yaptı

Ankara Pütürgeliler Derneği;

Güzin Koçak Başkanlığın da görev dağılımı yaptı...

Başkan Güzin Koçak, görev dağılımından sonra şu açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN GÜZİN KOÇAK’DAN AÇIKLAMA…:

“Pütürge'nin suyu sert insanları merttir. Bu bağlamda Ankara’da ki tüm Pütürgeli hemşehrilerimizle bir arada olarak bürokrasinin başkentinde daha etkili olmalarını sağlayacağız.

Ankara Malatyalılar Federasyonumuzun öncülüğünde İstanbul'daki iş dünyasında önemli yerler edinmiş hemşehrilerimizlede iletişimi güçlendirerek hemşehrilermizin daha etkin ve yetkin olmalarını sağlayacağız.

Ankara Malatyalılar Federasyonumuzun destekleriyle önemli çalışmalar yapacağız. Federasyon başkanımız sayın Kamil Göksu Malatya kamuoyunun yakından tanıdığı çalışkan ve dürüst bir başkanımızdır engin tecrübeleriyle bizlere katkılar sunacağına inanıyorum. Ankara'da uzun yıllar STK başkanlığı yaptığı için büyük bir çevresi ve potansiyeli olduğunu biliyorum o yüzden sayın başkanımızla çalışacağımdan dolayı kendimi şanslı hissediyorum.

BAŞKAN KAMİL GÖKSU NE DEDİ?

Kamil Göksu da yaptığı açıklamalarda şunlara değindi. Sayın Güzin Koçak başkanımız geçmişteki siyasi çalışmaları nedeniyle ve sosyal yönüyle Malatyalı tüm hemşehrilerimiz tarafından yakinen tanınan ve takdir edilen bir kişidir.

(MHP Malatya Milletvekili adayı ve MHP Pütürge Belediye başkan adayı olmuştu)Bizde kendileriyle birlikte çalışmaktan çok mutlu olacağız.” dedi ve  ardından Federasyonun rozetini Koçak’a taktı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ankara, Pütürgeliler, Derneği;, Güzin, Koçak, Başkanlığın, da, görev, dağılımı, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı