Artık Helenex Yeni Malatyaspor diyeceksiniz; Tanıtım toplantısı
Haber
28 Nisan 2021 - Çarşamba 18:09
 
Artık Helenex Yeni Malatyaspor diyeceksiniz; Tanıtım toplantısı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Bundan böyle artık...Helenex Yeni Malatyaspor diyeceksiniz...Kripto para işlem platformu olan Helenex ile 4 artı 12 sözleşme imzalandı ve tanıtım toplantısı yapıldı.
Spor Haberi
Artık Helenex Yeni Malatyaspor diyeceksiniz; Tanıtım toplantısı

Artık Helenex Yeni Malatyaspor diyeceksiniz;

Açıklama yok.

Tanıtım toplantısı yapıldı...

Açıklama yok.

Helenex ile Yeni Malatyaspor arasında gerçekleşecek olan YMS Token lansmanı saat 17.00’de Mövenpick Otel’de yapıldı. 

Helenex Yeni Malatyaspor ile Helenex Bilişim A.Ş. arasında YMS Token tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Malatya Mövenpick Otel’de bugün düzenlenen toplantıya Helenex Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Helenex Bilişim kurucusu Yalçın Eldoğan, Helenex Bilişim şirket Avukatı Gökhan Tatlı, Kulübümüz Mali İşler Sorumlusu Mehmet Koçyiğit, Yönetim Kurulu Üyemiz İlhan Çelebi ve basın mensupları katıldı.

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Helenex Bilişim kurucusu Yalçın Eldoğan, “Yeni Malatyaspor ismi kripto para sektöründe bilinen bir marka. Biz de bunun bilincinde olduğumuz için sayın Başkana teklifimizi sunduk. Anlaşmamızı 4 + 12 ay olarak belirledik.

Resim

Yeni Malatyaspor’un kripto parasını YMS Token adı altında çıkarttık. www.yenimalatyaspor.io websitesi üzerinden ön satışımız başladı. Süreç devam ediyor. Haziran ayında hem kendi borsamızda hem başka borsalarda arz edeceğiz. Bizleri burada yalnız bırakmayan basın mensuplarına ve Başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Helenex Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, “Anlaşmanın her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum. Uzun zamandır isim sponsorumuz yoktu. Helenex ile hem isim hakkımız hem de YMS Token ile ilgili iş birliği yapıyoruz. Pandemiden dolayı kulüplerimiz ciddi sıkıntıda. Pandemi futbol sektörüne de büyük kayıplar yaşattı.

Bir ayakta görseli olabilir

Sponsorluklarla kayıpları ve sıkıntıları az da olsa gideriyoruz. Yalçın Bey’e Yeni Malatyaspor’umuza vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah iş birliğimiz uzun süre devam eder.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Artık, Helenex, Yeni, Malatyaspor, diyeceksiniz;, Tanıtım, toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı