Bahçeli 10’ncu defa Genel Başkan; Malatya’da 4 isim MYK’ya seçildi
Haber
18 Mart 2021 - Perşembe 15:59
 
Bahçeli 10’ncu defa Genel Başkan; Malatya’da 4 isim MYK’ya seçildi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 13'üncü Olağan Büyük Kurultayı’nda yeniden genel başkanlığa seçildi.
Siyaset Haberi
Bahçeli 10’ncu defa Genel Başkan; Malatya’da 4 isim MYK’ya seçildi

Bahçeli 10’ncu defa Genel Başkan;

Resim

Malatya’da 4 isim MYK’ya seçildi...

Resim

Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 13'üncü Olağan Büyük Kurultayı’nda yeniden genel başkanlığa seçilirken Merkez Yönetim Kurulunda da 4 Malatyalı yer aldı.

MHP’NİN MERKEZ YÖNETİM KURULUNDA YUER ALAN İSİMLER…:

Resim

Milletvekili Mehmet Fendoğlu

Ömer Ekici

Eyüp Gönültaş

Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir

Ve

Burhan Coşkun

Bir 1 kişi, ayakta ve şunu diyen bir yazı 'KAZANAN TÜRKİYE OLACAK ΚΑΣΑΝΑΝ TÜRKİYE OLACAT istiklal için birlik tikbal için dirlik 13 OLAĞAN KURULTAYI BUYUK istiklalic istikbalic 3 TAGAN YÜK KURULTAY! KAZANAN TÜRKİYE OLACAK' görseli olabilir

Ankara'daki kurultayda genel başkanlığın tek adayı olan Bahçeli, 1277 oy alarak 10'uncu kez MHP Genel Başkanı oldu.

Resim

"İstiklal için birlik, istikbal için dirlik. Kazanan Türkiye olacak" sloganlarıyla düzenlenen kurultayda yaptığı konuşmada Bahçeli, "HDP'nin açılmamak üzere kapatılması tarihe borcumuzdur, savcının kapatılma talebi yüreğimize su serpmiştir" dedi.

Resim

Bahçeli’nin konuşmasında dikkat çeken satırlar…"HDP, Türk demokrasinin çevresini sarmış mayın tarlasıdır. CHP, 5. kol faaliyetidir. İYİ Parti, siparişle kurulan uzaktan kumandayla kontrol edilen melanet bir projedir"

Resim

BAHÇELİ…:"SEÇİMLER 2023'TE, ADAYIMIZ ERDOĞAN"

Bahçeli bakın neler dedi? "Erken seçim diye tutturanlar, iyi bilsinler ki seçimler zamanında yapılacak, Türkiye rotasından çıkmayacaktır.

2023 Cumhurbaşkanı adayımız bellidir; O muhterem isim Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır.

Resim

BAHÇELİ “DÖNÜŞ YOK…”

Milliyetçi Hareket Partisi olarak 2023 ve takip eden 10 yılı kapsayan stratejik hedeflerinin ilkinin Türk tipi başkanlık modeline sahip çıkmak olduğunu ifade eden Bahçeli, muhalefetin savunduğu "güçlendirilmiş parlamenter sistem" için "Beyhudedir, geleceğe dair söyleyecek bir şeyi olmayanların acıklı kıvranmasıdır.

Artık parlamenter sisteme geri dönüş yoktur. Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi siyasi hukuki, ve ekonomik reformlarla kökleştirilmeli ve güçlendirilmelidir.

Bir 9 kişi, sakal, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan görseli olabilir

Siyasi partiler kanunu değiştirilmeli, seçim kanunu düzenlenmeli, siyasi etik kanunu çıkarılmalıdır. Dokunulmazlıklar yeni baştan ele alınmalıdır" ifadelerini kullandı. Kurultay'da Bahçeli'ye yoğun sevgi vardı.

Açıklama yok.

Bir Mesut Samanlı dahil 10 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bahçeli, 10’ncu, defa, Genel, Başkan;, Malatya’da, 4, isim, MYK’ya, seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı