Başkan Evren; Esnaf camiası olarak; Eğitim için elimizi taşın altına koyarız
Haber
23 Mart 2021 - Salı 01:18
 
Başkan Evren; Esnaf camiası olarak; Eğitim için elimizi taşın altına koyarız
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren “Esnaf camiası olarak; Eğitim için elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyiz.”dedi.
Eğitim Haberi
Başkan Evren; Esnaf camiası olarak; Eğitim için elimizi taşın altına koyarız

Başkan Evren; Esnaf camiası olarak-

Resim

Eğitim için elimizi taşın altına koyarız...

Resim

Malatya’ya kazandırılan Atatürk Kız Anadolu Lisesin de Kütüphanede açıldı. Açılışta, Malatya Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren eğitim ve öğretime katkı sunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Resim

Malatya Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren kamuoyuna şu açıklamayı yaptı: “64 ve 65.Hükümetin Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı  A.Kadir Akgül’ün maddi ve manevi olarak büyük desteği ile Yeşil Kuşak Projesi kapsamında  24 derslikli modern Atatürk Kız Anadolu Lisesi kompleksi ilimize yapıldı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Valimiz, Malatya Milletvekilleri, Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanları, TESKOMB’u temsilen Ali Evren ile kurum ve kuruluşlarla beraber 17 Mart 2019 tarihinde açılışı yapılarak hizmete sunuldu.

Resim

SALİM CÖHCE KÜTÜPHANESİ HİZMETE AÇILDI...:

Atatürk Kız Anadolu Lisesi yapıldıktan sonrada yardımlarını esirgemeyen TESKOMB Denetim Kurulu Üyesi ve Kooperatif başkanı Ali Evren okul tarafından Merhum Salim Çöhce hocamız adına kurulan kütüphanenin açılışına katılarak kitap hediye ederek, geleceğimizin yarınları olan yavrularımıza tablet dağıtım törenine katıldı.

Prof.Dr.Salim Cöhce aramızdan ayrıldı - Ermenek Haber

Kooperatif Başkanı Evren, konuşmasında "esnaf camiası olarak eğitim ve öğretimde bizlere düşen görevlerde her zaman elimiz taşın altına koymaktan çekinmeyiz. “dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Evren;, Esnaf, camiası, olarak;, Eğitim, için, elimizi, taşın, altına, koyarız,
Yorumlar
Haber Yazılımı