Bilal Erdoğan Malatya’da
Haber
05 Ocak 2022 - Çarşamba 15:49
 
Bilal Erdoğan Malatya’da
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, çeşitli programlara katılmak için Malatya’ya geldi....
Eğitim Haberi
Bilal Erdoğan Malatya’da

Bilal Erdoğan Malatya’da

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Başkanı Enes Eminoğlu ile birlikte Malatya’ya gelen Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan hava limanın da karşılandı.

Resim

Bilal Erdoğan ve Enes Eminoğlu, Malatya Eğitime Destek Platformu'nun İl Koordinasyon Toplantısı'na katıldı.

Resim

Toplantıda Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, önceki Bakan Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK Parti il başkanı İhsan Koca, Yeşilyurt belediye başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi belediye başkanı Osman Güder, STK Temsilcileri ve davetliler katıldı.

Resim

Bilal Erdoğan’ın Malatya ziyareti devam ediyor.

ENES EMİNOĞLU “GÜNDEMİMİZ GENÇLİĞİMİZ…”

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Başkanı Enes Eminoğlu “Battalgtazi’nin şehri Malatya’dayız. STK Temsilcileri ile bir araya geldik. Gündemi değerlendirdik. Gündemimiz gençliğimiz.”dedi.

Resim

icathane veya Teknofest açılışı...:

Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi TÜGVA Malatya İl Temsilciliği binasının açılışında konuştu.

Bilal Erdoğan, TÜGVA’nın icathanelerinin Türkiye çapında TEKNOFEST’e birçok ekip gönderdiğini konuşmasında belirtip şunları söyledi:

 Bir 9 kişi, ayakta duran insanlar ve oturan insanlar görseli olabilir

“Türkiye Gençlik Vakfı Türk gençliğinin geleceğini daha aydınlık yapmak için çalışıyor. Bunu sağa sola çekmeye çalışanlar var. Bunu sağa sola çekmeye çalışanlara sorsanız ‘sen peki gençlik için ne yapıyorsun’ deseniz hiçbir cevap veremezler maalesef.

Bir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Biz gençliğimizle, neslimizle, geleceğimizle ilgili dertli insanlar olarak TÜGVA’mıza destek veriyoruz.

Kur’an kurslarına saldıranlar zamanında Kur’an kurslarını kapatanlar, Diyanet İşleri Başkanlığımızın 4-6 yaşındaki çocuklarımız için oluşturduğu okul öncesi kurumları hedefe koyanlar, bundan önce imam hatipleri hedefe koyanlar şimdi imam hatip lisesi mezunlarından geçen sene üniversite sınavlarında ilk bine giren kardeşimizin sayısı 380’i bulmuş. Yani işte Orta Çağ karanlığı dedikleri var ya kendi karanlıkları, Orta Çağ karanlığı Müslümanların aydınlığı be, bundan bile haberi yok. Orta Çağ Batı’nın karanlığıdır. “

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve yazı görseli olabilir

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bilal, Erdoğan, Malatya’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı