Birlik ve beraberlik için somut ve güzel bir başlangıç oldu
Haber
29 Temmuz 2021 - Perşembe 22:25
 
Birlik ve beraberlik için somut ve güzel bir başlangıç oldu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika Sıcak haber… Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, göreve getirilişinin ardından gelen ziyaretçilerini ağırlıyor.
Gündem Haberi
Birlik ve beraberlik için somut ve güzel bir başlangıç oldu

Birlik ve beraberlik için;

Somut ve güzel bir başlangıç oldu...

1 Temmuz 2021 tarihinde göreve getirilen Başkan Şengönül’ün bugünkü misafirleri Ülkü Ocakları Elazığ, Bingöl ve Muş İl Başkanlarıydı. Misafirlerine Malatya’nın kayısısından ikram etmeyi ihmal etmeyen Başkan Turgay Şengönül, “ Bu sürpriz ziyaret ile ziyadesiyle mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. İvedikle ziyaretimize gelen ve desteklerini esirgemeyen değerli Ülkü Ocakları İl Başkanlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Bu kutlu davanın neferleri olarak çok güzel işler başaracağımıza olan inancımız tam.” dedi. Başkan Turgay Şengönül’ün ziyaretlere ilişkin açıklamaları şu şekilde;

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN SOMUT VE GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ OLDU

“ Göreve geldiğimiz günden itibaren yoğun bir tempoya girdik. Gerek nezih şehrimizden hemşehrilerimiz gerekse yakın çevremizden gelen ziyaretçilerimizin iyi dilek ve temennileriyle geçen 3 haftalık bir sürecin ardından bugün sürpriz bir ziyaret ile ziyadesiyle mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. İvedikle ziyaretimize gelen ve desteklerini esirgemeyen değerli Ülkü Ocakları İl Başkanlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Bu kutlu davanın neferleri olarak çok güzel işler başaracağımıza olan inancımız tam. Birlik ve beraberlik için somut ve güzel bir başlangıç oldu, devamı çok daha güzel olacak inşallah.”

ÜLKÜ OCAKLARI BİNGÖL VE MUŞ İL BAŞKANLARI’NDAN BAŞARI VE TEBRİK MESAJLARI

Yeni başkanları kendi illerinde ve makamlarında ziyaret eden Başkan Mesut Boğatemur ve Cengiz Taşkıran konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ülkü Ocakları Bingöl İl Başkanı Mesut Boğatemur; “ Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın takdirleriyle Ülkü Ocakları İl Başkanlıklarına atamaları yapılan kıymetli dava arkadaşlarımız Sayın Reha Talha Aygen, Sayın Turgay Şengönül ve Sayın Mustafa Altın’a makamlarında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Birlik ve Beraberliğimiz için yapmış olduğumuz bu ziyaretler neticesinde gördük ki; birlikte çok güzel işler başaracağız. Bu dava gönülden inananların davasıdır, gönül inandığına müşahit olduğumuz başkanlarımıza, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Ülkü Ocakları Muş İl Başkanı Cengiz Taşkıran; “ 1 Temmuz 2021 tarihi itibariyle Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın takdirleri ile bazı illerimizde bayrak değişimi yaşandı ve görevini hakkaniyetle tatbik etmiş başkanlarımız görevlerini devretti. Elazığ, Malatya ve Adıyaman’da yaşanan görev değişimlerinin ardından Ülkü Ocakları Elazığ, Malatya ve Adıyaman İl Başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kıymetli Dava arkadaşlarımıza, yeni görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Birlik ve Beraberliğimiz daim olsun” dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Birlik, ve, beraberlik, için, somut, ve, güzel, bir, başlangıç, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı