Erdoğan ve Bahçeli; Mekânı cennet, ruhu şad, kabri nur olsun
Haber
01 Ekim 2021 - Cuma 18:49
 
Erdoğan ve Bahçeli; Mekânı cennet, ruhu şad, kabri nur olsun
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… İstanbul'da zatürreye bağlı gelişen nefes darlığı nedeniyle rahatsızlanan ve Ankara Şehir Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alınan Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Malatyalı Oğuzhan Asiltürk, bu sabah hayatını kaybetti.
Asayiş Haberi
Erdoğan ve Bahçeli; Mekânı cennet, ruhu şad, kabri nur olsun

Erdoğan ve Bahçeli;

Mekânı cennet, ruhu şad, kabri nur olsun...

Türk siyasetinin önemli isimlerinden birisi olan Malatyalı Oğuzhan Asiltürk'ünm vefatı üzüntüye yoıl açtı. Asiltürk'ün vefatı nedeniiyle çok sayıda başsağlığı mesajı da yayınlandı.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN"SİYASİ TARİHİMİZİN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN"

"Bugün vefat haberini aldığımız, Millî Görüş Vakfı ve Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı, siyasi tarihimizin önemli isimlerinden, çok kıymetli ağabeyimiz Sayın Oğuzhan Asiltürk’e Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Mekânı cennet olsun."

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ  “AZİZ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”

“Türk devlet ve siyaset hayatının muhterem isimlerinden birisi olan, aynı zamanda Milli Görüş’ün kurucularından ve Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Sayın Oğuzhan Asiltürk’ün vefatından büyük bir üzüntü duyduğumu bilhassa ifade etmek isterim.

Ebediyete irtihal eden Merhum Oğuzhan Asiltürk’e Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor; saygıdeğer ailesine, Saadet Partisi camiasına, sevenlerine ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet, ruhu şad, kabri nur olsun”

MALATYA’NIN BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN NE DEDİ?

“Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı, hemşehrimiz Oğuzhan Asiltürk'ün vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Erdoğan, ve, Bahçeli;, Mekânı, cennet,, ruhu, şad,, kabri, nur, olsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı