Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü; Çiftçimizin yanındayız
Haber
02 Temmuz 2021 - Cuma 17:19
 
Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü; Çiftçimizin yanındayız
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Tarladan raflara...Esenlik genel müdürü Ünlü, “Bizim buradaki en büyük hedefimiz çiftçimize faydalı olmak”
Ekonomi Haberi
Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü; Çiftçimizin yanındayız

Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü;

Resim

Çiftçimizin yanındayız...

Esenlik A.Ş. Genel Müdürü Ata Ünlü, Battalgazi ilçesi Çolakoğlu Mahallesinde salatalık ve biber üreticilerini ziyaret etti.

Resim

Malatya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Esenlik A.Ş. Genel Müdürü Ata Ünlü, Battalgazi ilçesi Çolakoğlu Mahallesinde hasat yapan çiftçileri ziyaret etti. Genel müdür Ünlü ziyarette, salatalık ve biber bahçelerinde çalışan mevsimlik işçilerle sohbet etti ve çiftçilere bereketli hasatlar dileklerinde bulundu.

Resim

Esenlik A.Ş. Genel Müdürü Ata Ünlü, amaçlarının çiftçilerin ürettikleri taze sebze ve meyveleri tüketiciyle buluşturmak olduğunu belirterek  “Evet, arkadaşlar gördüğünüz gibi yetiştiriciye destek olmak adına büyük bir yetiştiricimizin bahçesinde bostanında bulunuyoruz. Çiftçimiz sağ olsun bugün sabah salatalığı toparlamış ve şimdide biber toparlaması yapıyorlar. Bizim buradaki en büyük hedefimiz çiftçimize faydalı olmak.

Resim

Bu çiftçimizin yetiştirmiş olduğu ürünleri alıp taze taze marketlerimizde tüketiciye kavuşturmak hem fiyat noktasında en uygun fiyat hem kalitenin artmasında en iyi kalite hem taze ürünleri market raflarımızda çiftçiyle buluşmasını sağlamak. Bu benim için bana göre en büyük hizmet budur. Hem çiftçiyi desteklemiş oluyoruz hem de tüketiciyi desteklemiş oluyoruz. Kaliteli ürün tüketilmesine vesile oluyoruz. Bu bizim için bir görevdir. Esenliğin misyonundan bir tanesi de budur zaten” dedi.

İŞTE O ANLAR...:

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Esenlik, Genel, Müdürü, Ata, Ünlü;, Çiftçimizin, yanındayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı