Fendoğlu, Ekici, Gönültaş, Samanlı, İlhan, Kaya ve Şengönül’den bayram mesajı
Haber
20 Temmuz 2021 - Salı 04:18
 
Fendoğlu, Ekici, Gönültaş, Samanlı, İlhan, Kaya ve Şengönül’den bayram mesajı
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Gündem haber... Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili, MYK Üyeleri, İl ilçe başkanları ve Ülkü Ocağı Başkanın dan Kurban Bayramı mesajı. MHP'liler Bayram mesajında birlik üzerinde durdu.
Kültür Haberi
Fendoğlu, Ekici, Gönültaş, Samanlı, İlhan, Kaya ve Şengönül’den bayram mesajı

Fendoğlu, Ekici, Gönültaş, Samanlı, İlhan;

Kaya ve Şengönül’den bayram mesajı...

MHP'lilerin Kurban Bayramı mesajları...:

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MALATYA MİLLETVEKİLİ VE MYK ÜYESİ MEHMET FENDOĞLU KURBAN BAYRAMI MESAJI*

“Millet olarak, bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bu mübarek Kurban Bayramı'nda kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabb'i, bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Malatyalı hemşerilerimin, vatanımızın her köşesindeki aziz vatandaşlarımızın, şehit annelerimizin ve babalarımızın, ailelerinin ve Türk-İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tüm içtenliğimle tebrik ediyor, nice bayramlara ulaşmayı Cenabı Allah’tan diliyorum. Kayısı tadında mutluluklar dilerim.”

MHP MYK ÜYESİ ÖMER EKİCİ’NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI…:

"Dostlukların yeniden canlandığı, üzüntülerin yerine sevince bıraktığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı ve bizleri birbirimize daha da yakınlaştıran Kurban bayramına ulaşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarımız, dostluğun, yakınlığın, hal ve hatır sormanın manevi miladıdır. Bilinmelidir ki, bayramlar dargınlıkların unutulduğu, incinen gönüllerin tamir edildiği, coşkuyu ve sevinci hep birlikte yaşayabildiğimiz en özel zamanlardır. Bayram süresince büyükler ziyaret edilecek, küçükler sevindirilecek, umutlar tazelenecektir. Dargınlıklar bitecek, ertelenmiş kucaklaşmalar ve gecikmiş buluşmalarla kardeşliğimiz daha da pekişecektir.
Bayram sevinçlerimizle dini ve milli duygularımız perçinleşir, milli birliktelik ve beraberlik bilincimiz daha da güçlenir.

Bayramlar Türk-İslam ahlakının yaşanıp yaşatıldığı manevi ve kültürel bir varlık alanı, ortak hatıra ve hedeflerimizin nefes aldığı buluşma ve kavuşma sahasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle muhterem vatandaşlarımızın ve Türk-İslam aleminin Kurban Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyor, her günümüzün bayram havasında geçmesini diliyorum"

MHP MYK ÜYESİ EYÜP GÖNÜLTAŞ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI…:

“Ülkemizde huzurun, milli birlik ve beraberliğin, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın heyecanı içerisindeyiz. Bayramlar; kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının geliştiği, kültür ve inanç değerlerimizin güç kazandığı özel günlerdir. İnanıyorum ki, bir ve beraber olduğumuzda aşamayacağımız engel, bertaraf edemeyeceğimiz terör, saf dışı bırakamayacağımız düşman yoktur. Bunu tarih boyunca defalarca ispat ettik. Bu bayramda da bu ruhu gösterecek, birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılacak; kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, vatanımız uğrunda canlarını hiçe sayarak şehitlik mertebesine ulaşan ve bu güzel topraklarda nice bayram sevinçlerinin yaşanmasına vesile olan Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Bayramın Ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve bereket getirmesini temenni ederim.”

MHP İL BAŞKANI MESUT SAMANLI’NIN KURBAN BAYRAMI MESAJI…:

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Kurban Bayramı sebebiyle çeşitli açıklamalarda bulundu. Kurban Bayramı’nın önemine değinen ve tüm insanları yardımlaşmaya davet eden Başkan Samanlı; “ Kurban Bayramı paylaşmaktır. Yardımlaşmayı kendisine ilke edinen her bireyin, gücünün yettiğince ihtiyaç sahibine ulaşacağını umut ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler de bu bayramı ihtiyaç sahiplerini gözetmenin verdiği huzur ile geçireceğiz.” dedi. Başkan Mesut Samanlı’nın konuya ilişkin açıklamaları şöyle;

NE MUTLU İSLAMİYET’İN EMİRLERİNİ UYGULAYABİLENLERE

“ Şükürler olsun ki; Yüce Türk Milleti bir bayrama daha sağ salim kavuştu. Yasaklarla geçen Ramazan Bayramı’nın ardından yasakların olmadığı bir Kurban Bayramı bizleri bekliyor. Kurban Bayramı demek paylaşmak demektir. Yardımlaşmayı kendisine ilke edinen her bireyin, gücünün yettiğince ihtiyaç sahibine ulaşacağını umut ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler de bu bayramı ihtiyaç sahiplerini gözetmenin verdiği huzur ile geçireceğiz. Hemşehrilerimize her daim her konuda ulaşmayı ilke edinen bu davanın neferleri olarak bu bayramda da boş durmadık ve ihtiyaç sahibi ailelerimizi tespit ettik. Ben ve yönetim kurulu üyelerim, her bir ihtiyaç sahibine yardımlarımızı ulaştırıncaya kadar durmayacağız. Ne mutlu İslamiyet’in emirlerini uygulayabilenlere ve hak gözetebilenlere…

PANDEMİ TEDBİRLERİ KAPSAMINDA PARTİMİZDE BAYRAMLAŞMA OLMAYACAKTIR

Pandemi Sebebiyle çok fazla yakınlaşamıyoruz. Bu yüzden tedbirler kapsamında partimizde bayramlaşma olmayacaktır. Umut ediyoruz ki; Milliyetçi Hareket olarak, seneye coşkulu kalabalıklar eşliğinde bayramları karşılayacağız. O gün gelene dek, hemşehrilerimizin tedbirleri elden bırakmamalarını ve maske-mesafe-hijyen kurallarına riayet etmelerini tavsiye ediyorum.

BU BAYRAMDA KURBAN DERİLERİMİZ ÜLKÜ OCAKLARI MALATYA İL BAŞKANLIĞI’NA

Görevine yeni atanan Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül ve yönetiminin; “ Sevabı Ocağınıza, Derisi Ocağımıza” sloganı ile başlatmış oldukları kampanyaya canı gönülden destek veriyoruz. Bu desteğin ulaşacağı yer Ülkü Ocakları olduğu için müsterihiz. Tüm hemşehrilerimizi de kurban derileri ile destek vermeye davet ediyoruz. Konu ile ilgili irtibat numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. (0552 552 14 44- 0555 177 46 82)

Başta Malatyalı hemşehrilerim olmak üzere, tüm Türk- İslam Alemi’nin bayramını kutluyorum. Kurban Bayramımız mübarek olsun.”

MHP BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANI İLHAN İLHAN’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI…:

“Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının hakim olduğu, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, toplumsal barışın daha da güçlendiği, sosyal dayanışmanın arttığı; Fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden olan Kurban Bayramına Milletçe huzur ve güven ortamı içerisinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramının Halkımıza ,ülkemize ve tüm İslam alemine barış, huzur ve esenlikler getirmesini temenni eder,Kemaliyeli hemşerilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.””

MHP YEŞİLYURT İLÇE BAŞKANI MEHMET ALİ KAYA’NIN BAYRAM MESAJI…:

MHP Yesilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.Başkan Kaya mesajında;

Biliriz ki, bayramlar dayanışmadır. Biliriz ki, bayramlar kardeşliktir. Birlik beraberliktir. Kurban Bayramı`nda da her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, sevincimizi en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. Alışık olmadığımız süreçlerden geçerken hayatımıza da bu doğrultuda yön vermeye başladık. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma yasağı yaşarken bu bayramda sevdiklerimizle bir araya gelme fırsatımız var. Bu fırsatı krize çevirmemek için büyüklerimizi, sevdiklerimizi ziyaret ederken sosyal mesafe, maske ve hijyen üçlüsüne çok dikkat edelim. Bir arada geçireceğimiz yarınlar için bugünlerimizde daha fazla özenli olalım. Malatyalı hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramını huzur ve esenlik içerisinde geçirmeleri konusunda, hizmet açısından da her türlü tedbir yerel yöneticilerimiz ve valiliğimizce alınmıştır.

Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum. Bayramın birlik beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması ve ülkemize huzur getirmesi dileğiyle bütün hemşerilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir arada olacağımız nice bayramlar diliyorum.”

MALATYA ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI TURGAY ŞENGÖNÜL’ÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI…:

MALATYA Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, Kurban Bayramı dolayısıyla çeşitli açıklamalarda bulundu. Bayramların maneviyatına değinen ve önemini vurgulayan Başkan Şengönül; “Bayramlar; huzur ve birlikteliğin sembolüdür. Kurban Bayramı da kardeşliğin, dostluğun, geleceğin paylaşıldığı müstesna anlardan biridir.” dedi. Başkan Turgay Şengönül’ün bayrama ilişkin diğer açıklamaları şöyle;

BAYRAMLAR HUZUR VE BİRLİKTELİĞİN SEMBOLÜDÜR

“Maneviyatın, duanın, yardımlaşmanın, dayanışmanın, sevgi ve şefkatin simgesi olan bir bayrama daha, mübarek Kurban Bayramı'na ulaşmış bulunuyoruz.

Bayramlar; huzur ve birlikteliğin sembolüdür. Kurban Bayramı da kardeşliğin, dostluğun, geleceğin paylaşıldığı müstesna anlardan biridir.

Aynı sofraya oturup aynı ekmeği paylaşacağımız günler geldi çattı. Şimdi Ülkü Ocakları olarak aşımızı, ekmeğimizi hemşehrilerimizle paylaşıp ihtiyaç sahibi ailelerimizin yüzünü güldürme vaktidir. Yüce Allah’ın rızasına talip olan her mümin gibi bizler de bu düşünceden hareketle Kurban Bayramı boyunca ihtiyaç sahibi herkese ulaşacak ve hanesine kurban eti girmemiş tek bir aile kalmayıncaya dek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

SEVABI OCAĞINIZA, DERİSİ OCAĞIMIZA

Ülkü Ocakları Malatya İl Teşkilatı olarak başlatmış olduğumuz “ Sevabı Ocağınıza, Derisi Ocağımıza” kampanyamıza tüm Malatya’dan destek bekliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde sürdüreceğimiz bu kampanyada sizin de bir katkınız olsun isterseniz belirtmiş olduğumuz irtibat numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm Türk-İslam Alemi’nin Kurban Bayramı mübarek olsun. Bayramın vatanımız, milletimiz ve nezih şehrimiz için hayırlı günlere vesile olması dileklerimle, Hayırlı Bayramlar diliyorum.”

İRTİBAT NO: 0552 552 14 44- 0555 177 46 82

MHP YEŞİLYURT İLÇE BAŞKANI MEHMET ALİ KAYA’NIN BAYRAM MESAJI…:

MHP Yesilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.Başkan Kaya mesajında;

“Biliriz ki, bayramlar dayanışmadır. Biliriz ki, bayramlar kardeşliktir. Birlik beraberliktir. Kurban Bayramı`nda da her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, sevincimizi en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. Alışık olmadığımız süreçlerden geçerken hayatımıza da bu doğrultuda yön vermeye başladık. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma yasağı yaşarken bu bayramda sevdiklerimizle bir araya gelme fırsatımız var. Bu fırsatı krize çevirmemek için büyüklerimizi, sevdiklerimizi ziyaret ederken sosyal mesafe, maske ve hijyen üçlüsüne çok dikkat edelim. Bir arada geçireceğimiz yarınlar için bugünlerimizde daha fazla özenli olalım. Malatyalı hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramını huzur ve esenlik içerisinde geçirmeleri konusunda, hizmet açısından da her türlü tedbir yerel yöneticilerimiz ve valiliğimizce alınmıştır.

Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum. Bayramın birlik beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması ve ülkemize huzur getirmesi dileğiyle bütün hemşerilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir arada olacağımız nice bayramlar diliyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Fendoğlu,, Ekici,, Gönültaş,, Samanlı,, İlhan,, Kaya, ve, Şengönül’den, bayram, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı