Hür Düşünce Hareketi; Günü birlik Ankara çıkartması yaptı
Haber
10 Nisan 2021 - Cumartesi 14:52
 
Hür Düşünce Hareketi; Günü birlik Ankara çıkartması yaptı
Bilgin Akbal…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Hür Düşünce Hareketi Genel Başkanı Süleyman Aksoy’un başkanlığında ki heyetten Ankara çıkartması.
- Haberi
Hür Düşünce Hareketi; Günü birlik Ankara çıkartması yaptı

Hür Düşünce Hareketi;

Açıklama yok.

Günü birlik Ankara çıkartması yaptı...

Hür Düşünce Hareketi Genel Başkanı Süleyman Aksoy’un başkanlığında Genel Başkan Vekili H. Reşit Öz ve Genel Sekreter Bilgin Akbal’dan oluşan heyet günübirlik bir çalışma için Ankara’da önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

Açıklama yok.

İlk olarak Demokrat Parti Genel Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe ve GİK üyesi Adnan Turfan ile istişarede bulunduktan sonra TBMM’ye geçerek İYİ Parti Meclis Grubunu ziyaret edilmiş. Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan ve İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur ile meclis çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Açıklama yok.

Hür Düşünce Hareketi heyeti ziyaretinin bir sonraki adımında CHP Genel Merkezi’nde CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu ve Genel Başkan Danışmanı Kenan Nuhut ile gündeme dair istişare yaptı.

Son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun daveti ile Demokratlar İstişare Toplantısına katılan Hür Düşünce Hareketi Heyeti adına Genel Başkan Süleyman Aksoy ve Heyet üyeleri şunları söyledi: “ülkemizde yaşanan sorunlar ve çözümler hakkında önemli açıklamalarda bulundular.

Açıklama yok.

Ülke gündemindeki sorunların kalıcı olarak çözümünde sivil demokrat, insan haklarına saygılı ve kapsayıcı bir anayasa, her düşüncenin temsil edilebileceği ve milletin içinde olduğu adil bir seçim kanunu ve siyasi partilerde keyfiliği ortadan kaldıracak ve seçilecek olan milletvekillerinin milletimizi temsil edeceği siyasi partiler yasası başlıkları Genel Başkan Süleyman Aksoy’un önemini vurguladığı konular arasında yer almıştır.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Hür, Düşünce, Hareketi;, Günü, birlik, Ankara, çıkartması, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı