Malatya Gazeteciler Cemiyetinden; Başkan Evren’e Ay-Yıldızlı bayram hediyesi
Haber
27 Ağustos 2021 - Cuma 18:13
 
Malatya Gazeteciler Cemiyetinden; Başkan Evren’e Ay-Yıldızlı bayram hediyesi
M. Fırat Toper…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Gazeteciler Cemiyetinden Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Genel Kurulu’nda yeniden başkan seçilen Ali Evren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi
Malatya Gazeteciler Cemiyetinden; Başkan Evren’e Ay-Yıldızlı bayram hediyesi

Malatya Gazeteciler Cemiyetinden;

Başkan Evren’e Ay-Yıldızlı bayram hediyesi...

Malatya Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Asli Aladağ ile Remzi Hayta yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK)  başkanlığına seçilen Ali Evren’i ziyaret edip hayırlı olsun dileğini ilettiler.

Açıklama yok.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Asli Aladağ ile Remzi Hayta ziyarette Başkan Ali Evren’e günün ansına Ay-Yıldızlı Bayram hediye etti.

Açıklama yok.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Ali Aladağ ile Remzi Hayta , ESKKK Başkanlığı’na yeninden seçilen Ali Evren’i tebrik etti. Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Ali Aladağ “Başkanın hassasiyetle esnafımızın sıkıntı ve problemlerine duyarlı olduğunuzu biliyoruz. Önümüzdeki dönemde Malatya’nın sorunlarını hep beraber dinlendirip, beraber çözüm arayışlarında müşterek hareket edeceğiz" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya ESKKK Başkanı Ali Evren, Malatya’nın meseleleri karşısında sivil toplum kuruluşları olarak bugüne kadar birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini ve gündeme getirdiklerini ifade etti. Evren, “Bundan sonra da birlikte hareket edeceğiz. Malatya’ya ve esnafımıza en iyi hizmeti yapmaya çalışacağız. Kapımız ve yüreğimiz herkese açıktır.”dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Gazeteciler, Cemiyetinden;, Başkan, Evren’e, Ay-Yıldızlı, bayram, hediyesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı