Malatya’nın Başkanı Gürkan’dan; Bilal Erdoğan’a; Kayısı ve Kılıç hediye etti
Haber
05 Ocak 2022 - Çarşamba 17:25
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan’dan; Bilal Erdoğan’a; Kayısı ve Kılıç hediye etti
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’a Malatya’nın başkan Selahattin Gürkan’dan kayısı ve kılıç hediyesi
- Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan’dan; Bilal Erdoğan’a; Kayısı ve Kılıç hediye etti

Malatya’nın Başkanı Gürkan’dan;

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bilal Erdoğan’a; Kayısı ve Kılıç hediye etti...

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'Insanlik Medcu Başladığı Anadolu'yu Anayurt yapah Destan Şehri MOT TYA' görseli olabilir

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmeddin Bilal Erdoğan, bir dizi ziyaret ve programlara katılmak için geldiği Malatya’da, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ve beraberindeki heyetle birlikte ziyaret etti.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, bir dizi ziyaret ve programlara katılmak için Malatya’ya gelen TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmeddin Bilal Erdoğan ile bir araya geldi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ziyarette Malatya’da yapılan hizmet ve yatırımlarla ilgili bilgiler vererek son dönemde Malatya’da yapılan çalışmaları aktardı. Başkan Gürkan, 26 Temmuz tarihinde UNESCO tarafından dünya kültür mirası listesine alınan Arslantepe Höyüğü ile ilgili çalışmaları da TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmeddin Bilal Erdoğan’a aktararak Malatya için tarihi önemini ifade etti.

Ziyarette Başkan Gürkan, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmeddin Bilal Erdoğan’a kayısı ve Arslantepe Höyüğünden çıkarılan dönemin kılıcının replikasını hediye etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan’dan;, Bilal, Erdoğan’a;, Kayısı, ve, Kılıç, hediye, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı