Malatya’nın Başkanı Gürkan; Gençlerimiz ülkemizin geleceğidir
Haber
16 Kasım 2021 - Salı 19:08
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Gençlerimiz ülkemizin geleceğidir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca 16-21 Kasım 2021 tarihleri arasında Başkent Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik olarak düzenlenen Gençlik Festivali, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle açıldı.
Gündem Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Gençlerimiz ülkemizin geleceğidir

Malatya’nın Başkanı Gürkan;

Resim

Gençlerimiz ülkemizin geleceğidir...

Resim

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin gençlik ve gastronomi alanlarında stant kurarak katıldığı festivalde, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile stantları gezdi.

Resim

Açılışı Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Gençlik Festivali kapsamında Malatya Büyükşehir Belediyesi gençlere yönelik hizmet ve yatırımlarının tanıtıldığı ve yine Malatya’nın yöresel tatlarının sergilendiği bir stant açtı. Ankara Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen festival alanına teşrif ederek stantları ve alanı gezen Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir ile birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan eşlik etti.

Resim

21 Kasım Pazar akşamına kadar açık olan ve her gün 12 saat boyunca dolu dolu birçok etkinliğin gerçekleştirileceği festivalde;  konserler, yarışmalar ve gösteriler olacak. Gençlik Festivali’nin önemine değinen Başkan Gürkan, “Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak Malatya’nın tanıtımına katkı sunacak olan etkinliklerde bulunmaya gayret ediyoruz.

Resim

Gençlerimizi hem hizmet noktasında hem de ülkemizin geleceği hususunda önemsiyoruz. Gençlik Festivali’nde Büyükşehir Belediyesi olarak Malatya’da gençlere yönelik olarak yapmış olduğumuz hizmetleri, Malatya tarihini ve Malatya mutfağının ne kadar zengin olduğunu burada gelen misafirlere tanıtacağız.

Resim

Gençlere yönelik birçok etkinliği içinde barındıran çok kapsamlı bir festival düzenlenmiş. Bu programı düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu festivale katılarak gençlere verdiği önemi bir kez daha gösteren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a da katılımları ve ilgilerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan;, Gençlerimiz, ülkemizin, geleceğidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı