Malatya’nın Başkanı Gürkan; Kurban Bayramı sağlık huzur ve mutluluk getirsin
Haber
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 16:12
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Kurban Bayramı sağlık huzur ve mutluluk getirsin
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Gündem haber… Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı… Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan; Kurban Bayramı sağlık huzur ve mutluluk getirsin temennisin de bulundu.
Kültür Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Kurban Bayramı sağlık huzur ve mutluluk getirsin

Malatya’nın Başkanı Gürkan;

Kurban Bayramı sağlık huzur ve mutluluk getirsin...

Vatandaşların huzurlu ve güven içerisinde bir bayram geçirebilmeleri için Büyükşehir Belediyesi olarak gerekli tüm tedbirleri aldıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Bayram nedeniyle yola çıkacak tüm vatandaşların trafik kurallarına uymalarını istedi.

Malatya Halkının refahı ve mutluluğu için geceli-gündüzlü çalıştıklarını ifade eden Başkan Gürkan, “Bayramlar, dayanışma, yardımlaşma, paylaşma ve birlikte yaşama kültürümüzün güçlenmesine katkılar sağlayan ilahi ve özel günlerdir. Bayramlar, hep birlikte huzurunu yaşadığımız, kardeşliğimizi güçlendirdiğimiz çok değerli ve özel zamanlardır.

Ancak son iki yıldır, insanlık olarak içinden geçtiğimiz zorlu salgın süreci, hayatımızda birçok değişikliğe yol açtı. Geçtiğimiz yıl özellikle bayramlarda alışık olduğumuz ziyaretleri gerçekleştiremedik, akraba, eş dost ile sarılıp hasret gideremedik.

Ülkemiz genelinde aşılama noktasında elde edilen başarıyla birlikte normale dönüş için adım atılmış olsa da yeni bir salgın dalgası daha yaşamamak için biz yine de tedbiri elden bırakmayalım. Maske ve sosyal mesafeye mümkün olduğunca dikkat edelim.

Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ailelerimiz olmak üzere hemşerilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyor, ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve insanlığa, sağlık, huzur ve selamet getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan;, Kurban, Bayramı, sağlık, huzur, ve, mutluluk, getirsin,
Yorumlar
Haber Yazılımı