Malatya'nın Başkanı Gürkan; Ülkü Ocaklarında Şengönül'le
Haber
11 Ocak 2022 - Salı 21:06
 
Malatya'nın Başkanı Gürkan; Ülkü Ocaklarında Şengönül'le
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, Ülkü Ocaklarını ziyaret edip Başkan Turgay Şengönül’le bir araya geldi.
Gündem Haberi
Malatya'nın Başkanı Gürkan; Ülkü Ocaklarında Şengönül'le

Malatya'nın Başkanı Gürkan; Ülkü Ocaklarında Şengönül'le...

Malatya Büyükşehir Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube  Müdürü Osman Gönültaş,  Malatya Büyükşehir Belediyesi Park Ve Bahçeler Şube Müdürü Berkan Samanlıoğlu ve beraberindekiler ile birlikte Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül'ü makamında ziyaret etti.

Gürkan, Ülkü Ocaklarını Ziyaret Etti   

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmenin ardından Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül yaptığı açıklamada; " Ülkemizin en zor şartlarında ortaya çıkarak canı pahasına ülkesini savunan, Türk milletinin 57. Alayı, dünyanın en büyük gençlik oluşumu olan Ülkü Ocağımızı ziyaret eden Cumhur İttifakı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Selahattin Gürkan'a çok teşekkür ederim" dedi.

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Ziyaretin ardından Ülkü Ocakları İl Başkanı Şengönül, Başkan Gürkan'a, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından hazırlanarak, Türk gençliğinin hizmetine sunulan, kullanıcıların dikkatini artırmak, odaklanma becerilerini geliştirmek ve okuma bozukluklarını gidermek amacıyla geliştirilmiş olan " ODAK 2023"  yazılım programını takdim etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya'nın, Başkanı, Gürkan;, Ülkü, Ocaklarında, Şengönül'le,
Yorumlar
Haber Yazılımı