Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’a; Doğanyol ilçesin de sevgi seli
Haber
10 Haziran 2021 - Perşembe 13:55
 
Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’a; Doğanyol ilçesin de sevgi seli
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, ilçe gezilerini aralıksız olarak sürdürüyor. Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan bugün de beraberin de bir heyetle Doğanyol ilçesin gitti.
Gündem Haberi
Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’a; Doğanyol ilçesin de sevgi seli

Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’a;

Resim

Doğanyol ilçesin de sevgi seli...

Resim

Doğanyol’da sevgi seli ile karşılanan Malatya’nın başkanı Gürkan’a ilçe belediye başkanı Hakan Bay, Muhtarlar Dernek Başkanı Bekir Conger, Siyasi Parti ilçe başkanları, Meclis üyeleri ve diğer yetkililer eşlik etti. Doğanyol Kaymakamı Hüseyin Demirkol'uda ziyaret eden Malatya'nın Başkanı Gürkan, ilçeye yeni yatırımlar müjdesini de verdi.

Resim

DOĞANYOL BELEDİYE BAŞKANI HAKAN BAY “HİZMETLERİMİZ SÜRÜYOR…”

Doğanyol’da halkla görüşen Malatya’nın başkanı Gürkan esnafları da ziyaret etti.

Doğanyol Belediye Başkanı Hakan Bay "Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan, Doğanyol ilçemizde ki çalışmaları hızlandırdı. İlçe meydan düzenleme çalışmaları, mezbahana, kültür merkezi gibi çalışmaların tamamlanması için gerekli desteği verdi. Desteğini de artırarak sürdürüyor. Malatya ve ilçelerine tertip, düzen geldi. İnsanlara bir heyecan geldi. Bizde bu heyecan ve şevkle ilçemize güzel hizmetler yapıyoruz" dedi.

Resim

MALATYA’NIN BAŞKANI GÜRKAN “EN GÜZEL DUYGU İNSANIMIZA HİZMET…”

Resim

Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, yapılan hizmetlerde en vazgeçilmez unsurun adil ve adaletli olmak olduğunu ifade edip “Gönül Belediyeciliği anlayışıyla bu işi taçlandırıyoruz. Daima Millet daima hizmet anlayışıyla Malatya'yı daha ileriye taşıyacağız. Farklılıklarımız bizim en büyük zenginliğimiz. Bu zenginliğimizi koruyarak, işimizi iyi yaparak bu zenginliğimizi daha da pekiştireceğiz.

Resim

Bazı yöneticiler geldikleri makamlarda işgalci olur, bulundukları makamı daha da geriye götürürler. Bazı yöneticiler ise fetihçi olurlar. Onlar ise Bulundukları makamda en iyisini en güzelini yapar, devraldıkları bayrağı daha da ilerilere taşırlar. Allah bizi bulunduğumuz makamda fetihçi olan yöneticilerden eylesin.

Resim

Devletimizin gariban, fakir-fukara, yetimin vergilerini çar çur etmeden Millete hizmet etmemiz lazım. Doğanyol ilçemizin 16 mahallesi var. İlçemizin sorunlarını biliyorum. Yerine gelerek konunun birinci muhataplarıyla görüşüyorum. Çözümü için gerekli planlamaları yapıyoruz. Bugün buraya geliş amacımızda budur. İstişare sorunların çözümünü daha da kolaylaştırıyor. Doğanyol güzel ve şirin bir ilçemiz. İnsanların bir birine sevgi-saygı ölçüsünde baktığı güzel bir yer.

Resim

Doğanyol’da Gökçe’de hemşehrilerimiz ve esnaflarımız ile sohbet ettik. Sıcak karşılamaları ve gönülden muhabbetleri için teşekkür ediyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Selahattin, Gürkan’a;, Doğanyol, ilçesin, de, sevgi, seli,
Yorumlar
Haber Yazılımı