Malatya polisinden suç ve suçlulara asla af yok
Haber
03 Aralık 2021 - Cuma 14:48
 
Malatya polisinden suç ve suçlulara asla af yok
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce halkın huzur ve güvenliği için yapılan çalışmalarda suç ve suçlulara af yok.
Asayiş Haberi
Malatya polisinden suç ve suçlulara asla af yok

Malatya polisinden suç ve suçlulara asla af yok

Malatya’da son 24 saat içerisin de meydana gelen olaylar ve ayrıntıları aynen şöyle:

“1 adet tüfek, 1 adet kesici alet, 31 adet hap, 12 gr esrar ve 2.60 gr Metamfetamin ele geçirilmiştir.

Büyük Hüseyin Bey Mahallesinde faaliyet gösteren bir işyerinde 5 şahsın kumar oynadığı tespit edilmiş, masada bulunan 400 TL muhafaza altına alınmış, şahıslara idari işlem yapılmış, işletmeci şahıs hakkında adli tahkikat başlatılmıştır.

Hoca Ahmet Yesevi Mahallesinde meydana gelen ikametten televizyon hırsızlık olayının şüphelisi olan 2 şahıs yakalanmış çıkarıldığı adlı makamlarca tutuklanmıştır.

İlimizde 3 farklı adreste meydana gelen Evden Hırsızlık- Konut Dokunulmazlığının İhlali olaylarının şüphelisi olduğu tespit edilen F A isimli şahıs yakalanarak sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır.

Yakınca Mahallesinde meydana gelen yağma (gasp) olayının şüphelisi suça konu tablet ve cep telefonu ile yakalanarak tahkikata başlanılmıştır.

Çöşnük Mahallesi Belli sokakta meydana gelen Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması - Mala Zarar Verme-Kasten Yaralama-Tehdit-Hakaret olayının faili V. Ö. isimli şahıs Battalgazi P.M.A ve Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince kovalama sonucu yakalanmış şahsın 4 ayrı suçtan arandığı tespit edilmiş tahkikata başlanmıştır. Şahıs tutuklandı.

Beydağı Mahallesinde ve Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan Y.T. isimli şahsın şahsın yapılan GBT-UYAP sorgulamasında toplam 4 dosyadan aranması olduğu tespit edilmiş, şahsın yakalaması yapılarak, gerekli tahkikata başlanmıştır.

Elmasuyu Caddesinde meydana gelen Yağma (Gasp)-Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma olayının faili firar şüphelileri Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince yakalanmış yapılan üst aramasında bir adet tabanca ele geçirilmiş tahkikata başlanmıştır.

Niyazi Mahallesinde Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince durdurulan bir şahsın yapılan kaba üst yoklamasında 4.61 gr metafetamin ele geçirilmiş tahkikata başlanmıştır.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, polisinden, suç, ve, suçlulara, asla, af, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı