Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Karabulut; Gece yarısı bildirisine sert tepki verdi
Haber
06 Nisan 2021 - Salı 03:39
 
Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Karabulut; Gece yarısı bildirisine sert tepki verdi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, 103 Amiralın gece yarısı bildirisine sert tepki verdi.
Bilim Haberi
Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Karabulut; Gece yarısı bildirisine sert tepki verdi

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Karabulut;

Bir Aysun Karabulut ve Ali Aladağ dahil 3 kişi ve gülümseyen insanlar görseli olabilir

Gece yarısı bildirisine sert tepki verdi...

Bir Aysun Karabulut ve Ali Aladağ dahil 3 kişi görseli olabilir

"İhaneti unutmayalım...İhanetrleri unutturmayalım..." diyen Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, 103 amiralın gece bildiri ile ilgili açıklaması aynen şöyle:

Bir Ali Aladağ dahil 3 kişi görseli olabilir

“Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün yalnızca 'Milli İrade' ve onun tecellisi olan demokrasi ile gerçekleşebileceğine inanan üniversitemiz, milletimizin zaferi, millet destanı olarak tarihe geçen 15 Temmuz'da olduğu gibi bugün de yarın da ülkemizin yanındadır.

Resim

Yıllardır içeride, dışarıda vatan ve millet düşmanlarıyla cephe cephe amansız bir mücadele sürerken ortalıkta gözükmeyen bir grup güruhun darbe dönemlerini çağrıştıran açıklaması milli iradeyi ve demokrasiyi hafife alan ve kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizi töhmet altında bırakan bir girişim niteliğindedir.

Bir Aysun Karabulut ve Ali Aladağ dahil 3 kişi görseli olabilir

İhanetleri unutmayalım, ihanetleri unutturmayalım, çünkü unutulan ihanetler her zaman tekrarlanır. Malatya Turgut Özal Üniversitesi vatanı için çalışan, üreten bilinçli gençler yetiştirmek misyonu ile kurulmuş genç ve dinamik bir üniversite olarak, ülkemizin ve milletimizin birliğine ve dirliğine yönelik her türlü terör, oluşum ve vesayet odaklarının karşısındadır.

Bir Aysun Karabulut ve Ali Aladağ dahil 4 kişi ve gülümseyen insanlar görseli olabilir

Bu konuda üniversitemiz üzerine düşen akademik ve bilimsel görevleri milli bir sorumluluk olarak kabul etmektedir. Demokrasiyi hedef alan her türlü ihanetin karşında olduğumuzu ve her zaman milli iradenin yanında olacağımızı belirtmek istiyorum”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Turgut, Özal, Üniversitesi, Rektörü, Karabulut;, Gece, yarısı, bildirisine, sert, tepki, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı