MHP Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan; 2023 yılı Türkiye’mizin zaferi olacaktır
Haber
08 Ocak 2022 - Cumartesi 01:37
 
MHP Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan; 2023 yılı Türkiye’mizin zaferi olacaktır
Ali Aladağ…: Remzi Hayta…: Malatya Olay…: Malatya Flaş Haber…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan” 2023 yılı Türkiye’mizin zaferi olacaktır…”dedi.
Siyaset Haberi
MHP Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan; 2023 yılı Türkiye’mizin zaferi olacaktır

MHP Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan;

Bir 6 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

2023 yılı Türkiye’mizin zaferi olacaktır...

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise görseli olabilir

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan’ı bugün usta gazeteciler Ali Aladağ ile Remzi Hayta ziyaret etti.

BAŞKAN İLHAN İLHAN'A ZİYARET...:

Bir 4 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Malatya’nın 2 usta Gazetecisi ve Gazeteciler Cemiyetinin üst yöneticileri Ali Aladağ ile Remzi Hayta’yı ağırlamaktan onur duyduğunu ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan daha sonra parti çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Ali Aladağ ile Remzi Hayta’nın sorularını da cevaplayan Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan şu açıklamalarda bulundu:

TÜRK MİLLETİNİN ZAFERİ...:

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise görseli olabilir

"2023 yılı Cumhur İttifakının, Türk milletinin, Türkiye’nin zaferi olacaktır, Milliyetçi Hareket Partisi ilkeli, sorumlu, sorun çözen, çözüm üreten, sorumluluk ve inisiyatif alan bir partidir.

Liderimizin yolunda yürüyoruz.”

MHP’!li Başkan İlhan daha sonra şu açıklamalar da bulundu:

“Gün birlik günüdür, gün kucaklaşma günüdür, gün safları sıklaştırma günüdür. Hiçbir ayrım yapmadan, bayrak, vatan ve millet ortak paydasında buluşmanın zamandır.

Bir 6 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

YÜREĞİ TÜRK MİLLETİ İÇİN ATAN...:

Yüreği Türk milleti için atan, yüreği vatan sevgisi ile çarpan, yüreği aziz şehitlerimizle yanan, göğsünü gere gere ‘Ne mutlu Türküm’ diyebilen herkesle kucaklaşıyoruz.

Türkiye düşmanları yerli işbirlikçilerle ne yaparsa yapsın, siparişle çalışan anket firmaları ne söylerse söylesin 2023 yılı Cumhur İttifakının, Türk milletinin, Türkiye’nin zaferi olacaktır. Geleceğin lider ülkesi Türkiye’sine özünde vatan ve millet sevgisini barındıran Cumhur İttifakının yerli ve milli şuuruyla ulaşacağız.

Bir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
Milliyetçi Hareket Partisi’nin 53 yıldır çizgisinden hiçbir zaman taviz vermediğini ve her zaman önceliğin Türkiye olduğunu kaydeden MHP Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan sözlerini daha sonra şöyle sürdürdü:

Bir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

BİLGE LİDERİMİZ TÜRKMEN BEYİMİZ DEVLET BAHÇELİ...:

“Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız, Bilge liderimiz, Türkmen Beyimiz Devlet Bahçeli liderliğinde, ilkeli, sorumlu, sorun çözen, çözüm üreten, sorumluluk ve inisiyatif alan bir partidir. Milliyetçi Hareket partisi bütün meselelere dünya ve Türk tarihi çerçevesinde, milli tarih şuuru içerisinde dün bugün yarın perspektifiyle bakan, görüşleri, teşhisleri isabetli ve öngörüleri çıkan bir partidir.

2023 yılı Nisan’ında  Malatya’da büyük bir zafere imza atacağız inşallah tüm Türkiye’de olduğu gibi.”
 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MHP, Battalgazi, ilçe, başkanı, İlhan, İlhan;, 2023, yılı, Türkiye’mizin, zaferi, olacaktır,
Yorumlar
Haber Yazılımı