MHP’nin önceki il başkanı Bülent Avşar; Oğlunu görkemli bir düğünle evlendirdi
Haber
31 Temmuz 2021 - Cumartesi 23:44
 
MHP’nin önceki il başkanı Bülent Avşar; Oğlunu görkemli bir düğünle evlendirdi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi’nin önceki il başkanı Bülent Avşar; Oğlunu görkemli bir düğünle evlendirdi.
Kültür Haberi
MHP’nin önceki il başkanı Bülent Avşar; Oğlunu görkemli bir düğünle evlendirdi

MHP’nin önceki il başkanı Bülent Avşar;

Oğlunu görkemli bir düğünle evlendirdi...

Açıklama yok.

Malatya Belediyesi Nikah Sarayında Nisa ve Ahmet’in düğününe yoğun bir katılım oldu.

Mehmet Fatma Baz’ın kızları Nisa ile R.Bülent Nurgül Avşar’ın oğlu Ahmet’in düğün töreni saat 19.00’da başladı.

MHP önceki il başkanı R.Bülent Avşar davetlileri kapıda karşılayıp uğurladı.

Açıklama yok.

Düğün törenine Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, Öznur Çalık, Ahmet Çakır, AK Parti il başkanı İhsan Koca, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, TCDD Bölge Müdürü Aliseydi Felek, Jandarma Alay Komutanı Albay Necmi İnce, Yeşilyurt belediye başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi belediye başkanı Osman Güder, Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan, Darende belediye başkanı İsa Özkan, Kuluncak belediye başkanı Cengiz Erhan, MHP’nin MKYK Üyeleri, Ömer Ekici, Eyüp Gönültaş, Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül, Kızılay Başkanı Ramazan Soylu, Başkan Yardımcısı Cuma Avcı, Malatya Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Ali Aladağ, Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, Park ve Bahçeler Daire Başkanı Berkan Samanlıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Burhan Kılıç, Doğanyol Belediye başkanı Hakan Bay, Mehmet Çolak, Yeşiltepeliler Başkanı Özcan Gözene,Pütürge belediye başkanı Mikail Sülük,  Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, Ülkü Ocakları önceki il başkanı Anadolu Fatih Lisesi Müdürü Fevzi Şahin, Saime Palancıoğlu, Daire Müdür ve Amirleri, İş dünyasında Necmettin Levent, Ahmet İlhan, Çetin Türkyılmaz, Bülent Kaya, Hakan Keleş, Yusuf Doğan, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile kalabalık bir topluluk katıldı.

Resim

NİKAYI MALATYA’NIN BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN KIYDI VE GENÇ ÇİFTE MUTLULUKLAR DİLEDİ…

Resim

Nisa ile Ahmet’in Nikahını Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan kıydı.

Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi ve şunları söyledi:

Açıklama yok.

“Bülent kardeşimizin biricik oğlu Ahmet ile Nisa kızımıza ömür boyu mutluluklar diliyorum.”

Cumhur İttifakını Buluşturan Düğün…

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZNUR ÇALIK NE DEDİ?

“MHP Malatya eski İl Başkanı Bülent Avşar’ın evladının düğününe katılarak gençlerimize mutluluklar diledik. Vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar yetiştirecekleri mutlu bir yuvaları olsun inşaAllah. Rabbimden iki cihan saadeti diliyorum.”

Açıklama yok.

MHP İL BAŞKANI MESUT SAMANLI NE DEDİ?

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

“Önceki dönem il başkanımız Bülent Avşar’ın oğlu Ahmet ile Nisa kardeşlerimizin mutlu günlerine şahitlik ettik. Kardeşlerimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.”

Bir 5 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar, masa ve iç mekan görseli olabilir

ÜLKÜ OCAĞI İL BAŞKANI TURGAY ŞENGÖNÜL NE DEDİ?

“Önceki dönem İl başkanımız Bülent Avşar’ın oğlu Ahmet ile Nisa kardeşlerimizin mutlu günlerinde nikah merasimlerine şahitlik ettik. Kardeşlerimize bir ömür mutluluklar diliyorum."

Açıklama yok.

OĞLUNU EVLENDİREN MHP ÖNCEKİ İL BAŞKANI R. BÜLENT AVŞAR NE DEDİ?

“Mutlu Günümüzde yoğun Programlarından dolayı teşrif edemeyen MHP Genel Başkanım, Liderim Sayın. Devlet Bahçeli beye Genel Başkan Yardımcılarımız, Baş danışmanlarımıza, Milletvekillerimize Saygı ve sevgilerimi iletiyor teşekkür ediyorum.

Bir Eyüp Gönültaş ve Burhan Kılıc dahil 7 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Ayrıca Mutlu günümüzde yanımızda olan Kıymetli Belediye başkanlarım, Milletvekillerim, “İl ve İlçe” Başkanlarım, MYK üyelerim, Emniyet Müdürüm, Jandarma Alay Komutanım, Ocak Başkanıma, Daire Başkanı ve Müdürlerine, Camiamızın Değerli Büyüklerime, kardeşlerime Teşekkürlerimi İletiyorum.”

Resim

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ AHMET ÇAKIR NE DEDİ?

“MHP Malatya önceki dönem İl Başkanı R. Bülent Avşar'ın oğlu Ahmet ile Nisa kızımızın nikah akitlerine şahitlik ettik. Baz ve Avşar ailelerini tebrik ederken, genç çiftimize de Rabbimden iki cihan saadeti niyaz ediyorum…”

Bir Eyüp Gönültaş dahil 6 kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir

TES MALATYA ŞUBESİNİN AÇIKLAMASI…:

Açıklama yok.

“Türkiye Kamu Sen' e bağlı Sendikaların Şube Başkanları ve Türk Eğitim Sen Malatya Şubesi Yönetim Kurulu olarak " Milliyetçi Hareket Partisinin geçen dönemki İl Başkanı Sayın Ramazan Bülent AVŞAR'ın oğlu Ahmet AVŞAR'ın düğününe" katıldık. Kamu Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Malatya Şube Başkanı Çetin Türkyılmaz tarafından evlenen çiftlere hediye takdim edilmiştir. Yüce Allah bir yastıkta kocatsın!..”

Bir Eyüp Gönültaş dahil 9 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

MHP MKYK ÜYESİ EYÜP GÖNÜLTAŞ NE DEDİ?

“Geçmiş dönem İl Başkanımız Sn.Bülent Avşar’ın oğlu Ahmet ile Nisa’nın nikah akdine şahitlik edip toylarına katıldık.İki cihan saadeti diliyorum.”

Resim

Bir Burhan Kılıc dahil 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’nin, önceki, il, başkanı, Bülent, Avşar;, Oğlunu, görkemli, bir, düğünle, evlendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı