MTÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile buluştu
Haber
08 Haziran 2021 - Salı 22:03
 
MTÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile buluştu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya geldi.
Gündem Haberi
MTÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile buluştu

MTÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut;

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile buluştu...

Bugün gerçekleşen buluşma da Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Nerede olursanız olun, O, (Allah) sizinle beraberdir.” Hat tabloyu günün anısına hediye etti.

Resim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tablo için Rektör Karabulut’a teşekkür ederken ziyaretten de duyduğu memnuniyeti dile getirdi

BAKAN SOYLU “MALATYA’YA SELAMLARIMI İLETİN”…:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut “Malatyalılara selamımı iletin.  Cumhurbaşkanımız Turgut Özal Üniversitemizin yönetiminiz de her geçen gün büyüdüğü bizlerin gururu. Her daim yanınızdayız. “dedi.

Resim

REKTÖR KARABULUT ZİYARETLE İLGİLİ BAKIN NE DEDİ…?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya gelerek Malatya'mız, ülkemiz için hedeflerimiz ve geleceğe dair uluslararası projelelerimiz hakkında bilgiler arz ettik. Sayın bakanımıza üniversitemize destekleri için şükranlarımızı sunuyoruz. ”ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: MTÜ, Rektörü, Prof., Dr., Karabulut;, İçişleri, Bakanı, Süleyman, Soylu, ile, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı