Polisin dur ihtarına uymadı; Yakalandığında silahla tehdit edildiğini söyledi
Haber
30 Mayıs 2021 - Pazar 18:45
 
Polisin dur ihtarına uymadı; Yakalandığında silahla tehdit edildiğini söyledi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da ilginç bir olay… Polisin dur ihtarına uymadı, yakalandığında silahla tehdit edildiğini söyledi
Asayiş Haberi
Polisin dur ihtarına uymadı; Yakalandığında silahla tehdit edildiğini söyledi

Polisin dur ihtarına uymadı;

Açıklama yok.

Yakalandığında silahla tehdit edildiğini söyledi...

Açıklama yok.

Malatya’nın Battalgazi ilçesine bağlı Salköprü Mahallesin de polis bir aracı durdurmak istedi. Ancak araç durmadı kaçtı ve polisin takibi sonucu yakalandı.

Emniyette konu ile ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi…:

Açıklama yok.

“ Salköprü Mahallesinde dur ihtiranı uymayan içerisinde 3 şahsın bulunduğu ticari araç emeksiz caddesi üzerinde alınmış araç içerisinde sadece şoförün olduğu görülmüş şoför M.A.Y. araç içerisindeki şahısların kendisine silah doğrulttuğunu ve tehdit ettikleri için dur ihtarına uymadığını beyan etmesi üzerine yapılan araştırmalarda araçtan inen eşkâle uygun iki şahıs Salköprü Mahallesinde yakalanmış ve tahkikata başlanmıştır.”

POLİS KISA SÜREDE YAKALADI…:

“25.05.2021 günü Hamidiye Mahallesinde bulunan bir işyerinden yaklaşık 2.000 TL değerindeki 4 adet el işi özel gümüş yüzüğün çalınması olayı ile ilgili olarak Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince yapılan kamera çalışmasında olayı gerçekleştiren şahıs tespit edilmiş ve Nasuhi Caddesi üzerinde yaya olarak görülerek yakalanmış, ilgili birime teslim edilmiştir.”

SİLAH VE UYUŞTURUCU…:

Açıklama yok.

“· 2 adet tabanca, 2 kurusıkı tabanca, 1 adet tüfek, 46 adet fişek, 1 kesici alet, 60 adet uyuşturucu hap, 25 gr sentetik kannabinoid ve 1 gr metamfetamin elde edilmiştir.”

Açıklama yok.

KADIN ÇANTASINI ÇALINDI…:

“· İzzetiye Mahallesinde bir bayan kuaföründe tezgah üzerinde Müşteki N. Ö. Ş. isimli şahsın içerisinde 400 TL ve kredi kartlarının bulunduğu çantanın çalınması olayı ile ilgili kamera incelemelerinde şüpheli şahsın E. A. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş. şüpheli yakalanarak adli mercilere sevk edilmiş ve adli kontrol kaydıyla serbest kalmıştır.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Polisin, dur, ihtarına, uymadı;, Yakalandığında, silahla, tehdit, edildiğini, söyledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı