Tebrikler takım; Kaplanların Adana hatırası
Haber
16 Ekim 2021 - Cumartesi 21:17
 
Tebrikler takım; Kaplanların Adana hatırası
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya bugün şen...Kaplanlar kazandı...Malatya sevinci yaşadı...Kaplanlar maç sonu soyunma odasında hatıra fotoğrafı çektirdi...Kaplanların neşesi...
Spor Haberi
Tebrikler takım; Kaplanların Adana hatırası

Tebrikler takım; Kaplanların Adana hatırası

Adana hatırası...

3 puanı alan 5 maç sonra galip gelen kaplanların galibiyet hatırası.

MAÇ SONRASI KİM NE DEDİ?

SADIK…: “Taraftarlar bizi desteklesin 3 puanı onlara hediye ediyoruz”

HADADİ…: “Öyle maçtı ki bizim için 4 puan değil 6 puanlık maçtı. Kazandık”

SUMUDİCA…: “5 hafta kaybeden 1 takımı almak kolay değil. Futbolcularımı tebrik ediyorum. 3 puan önemli. Eğer evimizde Altay maçını kazanmazsak bunun hiç önemi olmaz.

Buraya gelmek benim için rüyaydı.

Hedefim iyi futbol, oyuncularımı güçlendirmek ve bütün Malatya taraftarlarını da mutlu etmek. Malatya taraftarları son 2 yıldır açı çekiyor. Bugün Malatyaspor taraftarlarına Sumudica’dan 3 puan hediye olsun. Ben burada seviliyorum Türklerle benzerliğim var. Seviyorum burayı...Burada taraftarlar fanatik. Size hoca olduğunuzu hiriyor...Ve Sumudica geri döndü..."

ADEM BÜYÜK...: " Kazandığımız için mutluyuz. Sahada üstün olan taraf bizdik. Maçı ilk yarıda kopara bilirdik. Adana da güçlü ekip. 6 maçtır kaybediyorduk. İyi oynadık. Bu galibiyete ihtiyaçımız vardı. Taraftarlarımıza diyorum bizi desteklesinler. Bizi desteklesinler bireysel olarak yargılamasınlar. İleride daha iyi olacağız. Bizi deteklesinler bu galibiyet taraftarlarımıza da armağan olsun."

GÜNÜN FOTOĞRAFI...:

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Tebrikler, takım;, Kaplanların, Adana, hatırası,
Yorumlar
Haber Yazılımı