Turgay Şengönül; Kurbanlarınızın sevabı ocağınıza; Derileri Ocağımıza
Haber
12 Temmuz 2021 - Pazartesi 23:57
 
Turgay Şengönül; Kurbanlarınızın sevabı ocağınıza; Derileri Ocağımıza
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber... Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Şengönül, Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşlara bir çağrıda bulunarak kurban derilerine talip olduklarını ifade etti.
Kültür Haberi
 Turgay Şengönül; Kurbanlarınızın sevabı ocağınıza; Derileri Ocağımıza

Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül; Kurbanlarınızın sevabı ocağınıza; Derileri Ocağımıza...

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, "SEVABI OCAĞINIZA,DERİSİ OCAĞIMIZA" sloganıyla Kurban Bayramı'nda kesilecek kurban derilerinin Ülkü Ocaklarına bağışlanması yönünde çağrı yaptı.

İl Başkanı Şengönül, Ülkü Ocakları'nın dünyanın her yerindeki mazlum Müslümanlar'a ve Türk Dünyası'na yardım eli uzattığını hatırlatarak, Ülkü Ocakları olarak ahlak, iman ve milli şuur sahibi bilinçli gençlerin yetişmesi için Malatyalı hemşerilerimizin kurban derilerine talip olduklarını söyledi.

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

“Milli ahlak sahibi, Türklük gurur ve şuuruna sahip, İslam ahlak ve faziletini karakter edinmiş gençler yetiştirme mücadelesi veren bizler, bütün vatandaşlarımızın bu yılki kurban derilerini ocağımızda toplamasını ve bu hayırlı çağrıya katkı sunmalarını bekliyoruz. Bu Bayramda Kurban Derilerimizi Ülkücü Harekette Yardımlaşmayı ve Dayanışmayı artırmak amacıyla Devletin ve Milletin Bekası için gözünü kırpmadan mücadele eden nesiller yetiştirmeyi kendine Vazife edinmiş Kutlu Dergâhımıza bağışlayalım. Vatanın Ve Milletin Bekâsı için Varolsun Ülkü Ocakları”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: , Turgay, Şengönül;, Kurbanlarınızın, sevabı, ocağınıza;, Derileri, Ocağımıza,
Yorumlar
Haber Yazılımı