Turgut Özal Tıp Merkezinin Başhekimi Prof.Dr. Ali Beytur arı gibi çalışıyor
Haber
08 Aralık 2021 - Çarşamba 13:14
 
Turgut Özal Tıp Merkezinin Başhekimi Prof.Dr. Ali Beytur arı gibi çalışıyor
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinin Başhekimi Prof. Dr. Ali Beytur göreve başladığı günden bu yana arı gibi çalışıyor.
Sağlık Haberi
Turgut Özal Tıp Merkezinin Başhekimi Prof.Dr. Ali Beytur arı gibi çalışıyor

Turgut Özal Tıp Merkezinin Başhekimi Prof.Dr. Ali Beytur Arı gibi çalışıyor...

Başhekim Prof. Dr. Ali Beytur’un kurduğu güçlü yönetim ekibiyle Sağlık ta Malatya’nın ve Türkiye’nin markası olan Turgut Özal Tıp Merkezi, Nakiller, diğer tedaviler ve Onkoloji ameliyatları pandemiye rağmen kesintiye uğramadan devam ediyor.

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinin Başhekimi Prof. Dr. Ali Beytur “Turgut Özal Tıp Merkezi bölgemizin güzide bir hastanesi ve ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından birisidir. Dünya’nın dört bir yanından da hastanemize hasta gelmektedir. Rektörümüz Prof.Dr. Ahmet Kızıılay'ın bize sürekli desteği çalışmamızı kat be kat artırmaktadır.

1996 yılında hizmete açılan Turgut Özal Tıp Merkezimiz büyüyerek sağlık alanın da hizmetler sunuyor.”dedi.

Turgut Özal Tıp Merkezi 3 ana ünitede oluşmakta. 1585 tarak kapasiteli ve aynı zaman da Covid-19’un gündeme gelmesinin hemen ardından merkez pandemi hastanesi olarak ilan edildi. Pandemi Hastanesi olduktan sonra hastane hem pandemi hastalarına hizmet verdi. Hem de diğer sağlık hizmetlerini de devam ettirdi.

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinin Başhekimi Prof. Dr. Ali Beytur, gece-gündüz demeden görev başında olması nedeniyle “Arı gibi çalışan başhekim” denilmeye başladı.

Başhekim Prof. Dr. Ali Beytur arı gibi çalışıyor.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Turgut, Özal, Tıp, Merkezinin, Başhekimi, Prof.Dr., Ali, Beytur, arı, gibi, çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı