Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Habip Ahmet Şahin Yeşilyurt Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı

Ali Aladağ…:Malatya olay…:
Yerel seçim öncesi belediye başkanlığı için aday adaylığı başvuruları devam ediyor…Yeşilyurt belediye başkanlığı için Şahin aday adayı oldu.

Bu haberin fotoğrafı yok

Habip Ahmet Şahin Yeşilyurt Belediye Başkanlığı için;

Aday adaylığı başvurusunu yaptı…

AK Parti’de Büyükşehir belediye Meclis üyesi olan ve Başkan Vekilliği görevini de yapan Habip Ahmet Şahin bugün AK Parti Yeşilyurt ilçe teşkilatın da başvurusunu yapıp dosyasını tBaşkan Ramazan Yaylacı'ya eslim etti.

AK Parti’den Yeşilyurt belediye başkan aday adayı olan Habip Ahmet Şahin, bir de konuşma yaptı. Şahin “Seçildiğimiz takdirde bütün hemşerilerimiz müsterih olsun ki Malatya’mızı mazisine layık istikbale hazırlama yolunda büyük gayretler sarf edeceğiz.”dedi.

Malatya Olay Tv…: Şahin, Yeşilyurt Belediye Başkanlığına aday adayı oldu…

Habip Ahmet Şahin Yeşilyurt Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapıp şu açıklamada bulundu: “31 Mart 2024 yerel seçimler öncesi Yeşilyurt Belediye başkan aday adaylığımın ilanı için burada toplanmış bulunuyoruz.

2012 yılında AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeliğiyle siyasi hayatıma başlamış bulunmaktayım. Bu başlangıç bana parti disiplinin yanı sıra teşkilat mensuplarımızı da yakından tanıma imkânı sağlamıştır. Gururla taşıdığım AK Partili kimliğimle şehrimize hizmet etme yolunda iki dönem Mimarlar Odası Malatya Şube Başkanlığı’nı da başarıyla yürüttüm. Kentimizin sorunlarına dikkat çekmek için düşüncülerimizi her platformda güçlü bir şekilde dile getirdim. Bu konuda yapmış olduğumuz çalışmalar da halkımız tarafından büyük takdir ve beğeni topladı.

"Açıklama

Sağlıklı, yaşanılabilir, güvenli bir kent kurma hayalimiz bizi birçok kez yerel yönetimlerle bir araya getirmiştir. Ortak akılla yürüttüğümüz bütün projeler çok şükür meyvesini de vermiştir. AK Parti belediyeciliği aklın, izanın, çağdaş normların vuku bulduğu ve bütün vatandaşlarımızı kapsayan büyük bir organizasyondur. Bu organizasyon Cumhurbaşkanımızın bizlere bir armağanıdır. AK Parti belediyeciliği çoğulcu ve eşitlikçi ilkelere dayanmaktadır. Seçildiğimiz takdirde bütün hemşerilerimiz müsterih olsun ki Malatya’mızı mazisine layık istikbale hazırlama yolunda büyük gayretler sarf edeceğiz.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Yeşilyurt İlçe Belediyesine ve Malatya Büyükşehir Belediyesine 1. sıra meclis üyesi olarak seçildim. Mazbatamı alır almaz çeşitli komisyonlarda görevlendirildim. Yeşilyurt İlçe Belediyesinde ve Malatya Büyükşehir Belediyesinde kent planlamasının yapıldığı kritik komisyonlardan birisi olan imar komisyonunda aralıksız olarak çalıştım. Kentin anayasası dediğimiz nazım imar planlarını yine bu dönemde çalışma arkadaşlarımızla birlikte hazırladık.

"Açıklama

2020 yılında başlayan küresel pandemi ve sonrasında yaşadığımız 6 Şubat 2023 Kahramanmaraş depremi hepimizde derin yaralar açtı. Birçoğumuz bu süreçte yakınlarımızı kaybettik, evlerimizi terk ettik. Felaketlerin acı tablosu iş yükümüzü de mislince artırdı. Ancak şimdi birlik olma zamanı, yaralarımızı sarma zamanıdır. Her türlü polemik, dedikodu, karmaşa, adaletsizlikten uzak olan bu kardeşiniz sizlere hizmet etme yolunda mimari-şehircilik bilgimle, yerel yönetim tecrübemle ve kuracağımız dinamik ekiple sizlerin sevgisine, hizmetine talip olduğumu buradan ilan ediyorum.  Sevdamız olan Malatya’mızın en nadide ilçesi Yeşilyurt’umuzu çok daha ileriye taşıma gayreti ve arzusu hepimizi bu anlamlı ve güzel mekânda bir araya getirmiş oldu. 

Ben bu vesile ile başta AK Parti teşkilatıma, daha sonra buraya kadar teşrif eden misafirlerimize ve çıktığımız bu yolda bizi kalpten destekleyen dostlarımıza, yakınlarımıza, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖLMEZTOPRAK MÜJDEYİ VERDİ: BÖLGESEL KALKINMA
Sıradaki Haber Ölmeztoprak müjdeyi verdi: “Bölgesel kalkınma hamlesi programı hayata geçirilecek”