Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Halkın Başkanı-Halkın Arasında; Şehrimizi kentin asil sahipleriyle inşa ediyoruz

Ali Aladağ…:Malatya Olay…
“Makamın Değil, Halkın Adamıyız” diyen Malatya’nın Başkanı Gürkan bugün Akpınar’da esnaflarla buluştu

Bu haberin fotoğrafı yok

Halkın Başkanı-Halkın Arasında;

Şehrimizi kentin asil sahipleriyle inşa ediyoruz…

Göreve geldiklerinden bu yana hiçbir zaman halktan kopmadıklarına dikkat çeken Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan, “Makamın değil, halkın başkanı-halkın adamı olduk” ifadesini kullandı.

"Bir

Malatya’da bugün depremzede Akpınar Esnafı ile buluşan onlarla çay içip sohbet eden Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan “Depremin ilk anından bu hala halkımızlayız. Malatya Büyükşehir belediyesi here yerde halkın yanında ve emrinde.

"Bir

Ortak aklın inşa edildiği ve gönüllere köprüler kurulduğu Malatya’da “Kentin asıl sahibi olan hemşehrilerimizden asla kopmadık ve kopmayacağız. İlimizin marka bir şehir olması adına gönül birliği yaptığımız hemşehrilerimizle sürekli iç içeyiz. Biz kentimizi yeniden inşa ederken, asla vatandaşlarımızdan kopmayacağımızın da sözünü vermiştik. Göreve gelmemizin akabinde ise çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadık. Sürekli vatandaşlarımızın evlerinde, düğünlerinde, özel, mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında olduk. Bu sayede gönüllere köprüler kurduk” diye konuştu.

"Bir

Malatya’nın Başkanı Gürkan “Hemşehrilerimizle beraber olmak ve onların içinde yer almak işleyişte de çok fayda sağlıyor. İlimizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın görmek istediklerini onlardan dinliyor ve çalışmalarımızı ona göre yapıyoruz.

"Bir

Bu sayede biz de hemşehrilerimizn gözünden bakış imkanına sahip oluyoruz. Bizlere gönüllerini açan herkese teşekkür ediyoruz. Depremde yerle bir olan Malatya’mızı el birliği ile ayağa kaldırıp eski günlerine kavuşturacağız. Akpınar Esnafımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk.

"Bir

Hemşehrilerimize muhabbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.”diyerek sözlerini noktalarken halk la buluşmayı da şehrin diğer semtlerin de de devam ettirdi.

"Bir

"Bir

"Bir

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Asrın Felaketi…Kahramanmaraş depremleriyle
Sıradaki Haber Bugün 390 Gün Oldu, Kira Ve Taşınma Parası Almayan Vatandaşlar Var Tas Kayıp Mesele Büyük