Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Malatya’da yoğun sis etkili oluyor

MALATYA’DA YOĞUN SİS NEDENİYLE ULAŞIMDA AKSAMALAR YAŞANIYOR. GÜNÜN İLK SAATLERİNDEN İTİBAREN ETKİLİ OLAN SİS NEDENİYLE HAVAYOLU ULAŞIMINDA DA AKSAMALAR YAŞANDI.

MALATYA’DA YOĞUN SİS NEDENİYLE

Malatya’da yoğun sis nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşanıyor. Günün ilk saatlerinden itibaren etkili olan sis nedeniyle havayolu ulaşımında da aksamalar yaşandı. Malatya’da bugün programı olan Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun uçağının da Malatya’daki sis nedeniyle halen Ankara’dan kalkamadığı öğrenildi.

Malatya’da yoğun sis özellikle ulaşımda aksamalara neden oluyor. Trafikte ilerleyen sürücüler yer yer görüş mesafesi 20-30 metreye kadar düşen sis nedeniyle ilerlemekte zorluk yaşarken, havayolu trafiğinde de sis nedeniyle aksamalar meydana geliyor. Malatya’dan sabah saatlerinde Ankara ve İstanbul’a kalkacak uçakların sis nedeniyle uçuşları iptal olurken Malatya’da bugün programı olan Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun uçağının da Malatya’daki sis nedeniyle halen Ankara’dan kalkamadığı öğrenildi.

Kentin genelinde etkili olan sisin etkisini sürdüreceği öğrenilirken yetkililer özellikle karayolunda sürücülerin sis nedeniyle dikkatli ilerlemelerini istiyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASRIN FELAKETİNDEN AĞIR YARA ALAN
Sıradaki Haber Bakan Yerlikaya Yıl sonuna kadar 200 bin konutu teslim edeceğiz