Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Malatya’nın sorunları MÜSİAD Genel Merkezi’nde dile getirildi

MÜSİAD 2023 YILI DEĞERLENDİRME VE 2024 YILI BEKLENTİLERİ PROGRAMI TİCARET BAKANI PROF. DR. ÖMER BOLAT, MÜSİAD GENEL BAŞKANI MAHMUT ASMALI, BAKAN YARDIMCILARI VE ÜYELERİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MÜSİAD 2023 YILI DEĞERLENDİRME

MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Yunus Akçin, genel merkezlerinde Ticaret Bakanı Ömer Bolat’ın da katıldığı toplantıda Malatya’nın taleplerini aktardıklarını söyledi.

MÜSİAD 2023 Yılı Değerlendirme ve 2024 Yılı Beklentileri programı Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, Bakan Yardımcıları ve üyelerin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Malatya MÜSİAD Şubesi Başkanı Yunus Akçin, kentin taleplerini Bakan Bolat’a aktarma fırsatı bulduklarını belirterek, “Öncelikle Eximbank Malatya şubesinin Şubat sonu açılışının gerçekleşeceği müjdesini Sayın Bakanımızdan aldık. SGK ve Maliye borçlarının yapılandırılmasında istenilen teminatın, deprem bölgesi olmamız nedeniyle kaldırılması gerektiğini ilettik. Deprem bölgesindeki faaliyet gösteren müteşebbislerin teminat (ipotek) sıkıntısı çektiğini ve bu konuyla ilgili özel olarak çalışma yapılmasını ilettik” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MALATYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
Sıradaki Haber Türk EximBank Malatya Ofisi hizmet vermeye başladı