Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP’li Tabaroğulları: “Hekimhan değişime hazır”

CUMHUR İTTİFAKININ MHP’Lİ HEKİMHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEMET TABAROĞULLARI, “HEKİMHAN DEĞİŞİME HAZIR. DEĞİŞİM HEKİMHAN’A BÜYÜMEYİ VE GELİŞMEYİ GETİRECEKTİR” DEDİ.

CUMHUR İTTİFAKININ MHP’Lİ HEKİMHAN

Cumhur ittifakının MHP’li Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, “Hekimhan değişime hazır. Değişim Hekimhan’a büyümeyi ve gelişmeyi getirecektir” dedi.

Zengin maden yataklarına ve nitelikli insan gücüne sahip Hekimhan’ın, hak ettiği büyümeyi ve gelişimi yaşayamadığına dikkat çeken MHP Hekimhan Belediye Başkan Adayı Tabaroğulları, esnaf ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Hekimhan’ı 100 bin nüfusa göre planlayacaklarını ifade eden Memet Tabaroğulları, “Hekimhan hem zengin maden yatakları, hem nitelikli insan gücü ve şehirlerarası yol üzerindeki konumu ile Malatya’nın ve bölgenin en gelişmiş ilçesi olmayı hak ederken, ne yazık ki her geçen dönem gerilemiş durumda. Hekimhan insanımız bu durumdan mutlu değil. Hekimhan değişim istiyor. Biz Hekimhan ilçemizi bölgesinin cazibe merkezi haline getirmeyi amaçlıyoruz. Projelerimizi bu hedef doğrultusunda hayata geçireceğiz. Çağdaş modern bir Hekimhan, mutlu insanların yaşadığı bir şehir olacak. Yeni Hekimhan, yeni bir yaşam merkezi hedefi ile çıktığımız yolda Hekimhan halkımızın da bu hedefle ilgili arzu ve isteğini görebiliyoruz” şeklinde konuştu.

Seçim bürosu açılışı

Hekimhan’da esnaf ve mahalle ziyaretlerini yoğun şekilde sürdüren Cumhur İttifakının MHP Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları’nın seçim bürosu açılışı ise cuma günü gerçekleştirilecek.

Tabaroğulları, Cuma günü saat 11:00’de Hekimhan Atatürk Meydanı’nda gerçekleşecek açılış törenine ile ilgili olarak, “ Bu tören Hekimhan’ın değişim isteğinin ilk adımı olacaktır. Hekimhan’ın büyümesini ve gelişmesini arzulayan tüm halkımız törenimize davetlidir” diye konuştu.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ali Aladağ...Malatya Olay...:
A Haber'de gündeme
Sıradaki Haber Türkiye’nin en karanlık yılı: 1993! Mafya, derin devlet, PKK, operasyonlar, suikastlar, sır ölümler….