Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mikail Sülük Başkan Pütürgelilere böyle hesap verdi; Türkiye’de bir ilk

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Pütürge değil, Malatya değil Türkiye bunu konuşuyor…Mikail Sülük Başkan bunu da yaptı.Halk Başkanları Sülük'ü Tebrik'e gelmeye başladı…

Bu haberin fotoğrafı yok

Mikail Sülük Başkan Pütürgelilere böyle hesap verdi;

Türkiye’de bir ilk…

Pütürge’ye değişimi yaşatan ilçeyi baştan sona yenileyen belediye başkanı Mikail Sülük Türkiye’de bir ilke imza attı. Pütürge belediyesin de şeffaf ve sosyal belediyeciliği zirveye taşıyarak sözünü tutan Belediye Başkanı Mikail Sülük, gelir gider tablosunu halkla paylaştı.

"Açıklama

31 Mart 2019 yerel şeçimlerin de göreve gelen Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, 5 yıllık sürede belediyenin gelir giderleri, önceki dönemden kalan borçlar ile anlık borçların dökümü, yapımı tamamlanan projeler, personel giderlerinin de içinde yer aldığı afişi ilçe meydanında bulunan Hacı Sülük iş merkezi binasının ön cephesine asarak kamuoyunun ve Pütürge halkının bilgisine sundu.

"Açıklama

Başkan Sülük, halkın huzuru ve refahı için daha yaşanabilir bir Pütürge hayali ile teslim aldıkları görevi şeffaf ve sosyal belediyecilik sözünü tutarak sürdürdüklerini belirterek, “Belediye Başkanlığı

görevine geldiğimiz günden bugüne şeffaf belediyecilik anlayışı ile 5 yıllık süre zarfında neler yaptık, nasıl bir mesafe kat ettik ve belediyenin şu anki durumu ile ilgili bilgileri kamuoyunun bilgisine sunduk. Göreve başladığımız günden bugüne 5 yıllık süre zarfında yaptığımız çalışmaları Gelir gider tablomuzu ilçe meydanında bulunan Hacı Sülük iş merkezinin ön cephesine asarak halkın takdirine sunduk. Şeffaf belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz“ diye konuştu.

"Açıklama

Pütürgeliler gelir-gider tablosunu görünce Başkanları Mikail Sülük’ü tebrike geldikleri de dikkat çekti.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖLMEZTOPRAK MÜJDEYİ VERDİ: BÖLGESEL KALKINMA
Sıradaki Haber Ölmeztoprak müjdeyi verdi: “Bölgesel kalkınma hamlesi programı hayata geçirilecek”