Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Muhtar Veysel Özkan; Halka hizmet yolunda ölümle burun buruna geldi

İzzettin Çiçek…:Malatya Olay…:
Malatya’nın Akçadağ ilçesine bağlı Kolköy Mahallesi Muhtarı Veysel Özkan, halka hizmet yolunda ölümle burun buruna geldi.

İzzettin Çiçek…:Malatya Olay…:
Malatya’nın Akçadağ

Muhtar Veysel Özkan; Halka hizmet yolunda ölümle burun buruna geldi

Yıllardır Muhtarlık yapan ve halk tarafından da sevilen Veysel Özkan, Kolköy Mahallesine Caminin yanı başına yaptırdığı sosyal donatılar için Malatya’dan gelen inşaat demirlerini indirirken olanlar oldu.

Demir çubuklar bir anda kontrolden çıkıp Muhtar Veysel Özkan’ın sağ bacağına kılıç gibi saplanıp deriyi de yırttı.

Çevredekilerin yardımı ile Malatya’da Hastaneye kaldırılan Muhtar Veysel Özkan’ın tedavisi yapılarak evinde istirahat verildi.

ZİYARETÇİ AKINI…:

Muhtar Veysel Özkan’a dün ziyaretçi akını vardı.

Kanat Önderi Kenan Gerçek, Usta Duyan Gazeteci Ali Aladağ, Kayhan İnceoğlu, Maliye’den Üst düzey görevli Şamil Küçük, Serkan Akbaş ve Ahmet Gerçek Muhtar Veysel Özkan’ı evinde ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Babası ile birlikte olayı yaşayan Eren Özkan” Her şey bir anda oldu. Allah babamı ve bizleri korudu. Daha istenmeyen gelişme yaşana bilirdi.” dedi.

Muhtar Veysel Özkan ise geçmiş olsun ziyaretinden duyduğu Memnuniyeti dile getirip “Allah beterinde korusun. Buna şükür. Şu an durumum iyi. Allah dostların da eksikliğini vermesin.” İfadelerini kullandı.

Kenan Gerçek “Yıllardır Muhtarımı tanırım. Gece gündüz halkı için çalışan bir değerimiz…Muhtarımızın çalışkanlığı dillere destan nazara geldi.” Şeklinde açıklama yaptı.

Usta Duayen Gazeteci Ali Aladağ’da “İşi hizmet gücü Millet olan Muhtar Veysel Özkan’ın bir an önce ayağa kalkması ve halkına hizmete devam edeceğinde şüphemiz. Yok. Çok geçmiş olsun” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Son dakika…Sıcak haber…Malatya
Sıradaki Haber Malatya Yine Sallandı Darende-Hekimhan-Akçadağ Şimdi Doğanşehir