Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Malatya

Malatya ve Malatyalılar Tek Yürek; Başkanları Selahattin Gürkan’a büyük destek var

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Malatya’da halk ve esnaf, Malatya’yı ayağa kaldırırsa Başkan Gürkan’ın kaldıracağını ve Başkan Gürkan ile kısa sürede işyerlerine ve evlerine geçeceklerini inandıklarını söylüyorlar.

VİDEOYU PAYLAŞ

Malatya ve Malatyalılar Tek Yürek; Başkanları Selahattin Gürkan’a büyük destek var

Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’ a halk ve esnaftan büyük destek var.

Bir 5 kişi görseli olabilir

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, eski belediye meydanında yer alan esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek geçici konteyner işyerlerini inceledi.

Bir 5 kişi görseli olabilir

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Malatya’da yapılan geçici işyerlerinin altyapısı başta olmak üzere yerlerinin verildiği esnaf, is yerlerini tekrar açmalarında en büyük desteği veren Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ a teşekkür ettiler. Depremin ilk anından itibaren esnafların işyerlerini açmaları ve Malatya’da ticaretin canlanması için büyük çaba sarf edenin Başkan Gürkan olduğunu söyleyen esnaflar, Başkan Gürkan’ın her zaman yanında olduklarını ve Malatya’yı yeniden ayağa kaldıracak olan ismin Selahattin Gürkan olacağını söylediler.

Bir 10 kişi görseli olabilir

Esnaflar, Büyükşehir Belediye  Başkanı Selahattin Gürkan’ın Malatya’da her zaman esnaf için çalıştığını ve kalıcı iş yerlerinin hızlı bir şekilde yapılarak esnaflara teslim edilmesi içinde büyük çaba sarf ettiğini belirttiler. Malatya’da gittiği her yerde büyük bir sevgi seliyle karşılaşan başkan Gürkan için esnaf ve vatandaşlar Malatya’yı ayağa kaldırırsa Başkan Gürkan’ın kaldıracağını ve Başkan Gürkan ile kısa sürede işyerlerine ve evlerine geçeceklerini inandıklarını söylüyorlar. Esnaflar ziyaret sırasında Başkan Gürkan’ı alkışlarla karşılayarak alkışlarla uğurladı.

Bir 11 kişi ve şunu diyen bir yazı 'CUM TATÜRK VE GAZI MUHTARLIĞI' görseli olabilir

DİĞER VİDEOLAR