Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Malatyalılar Selahattin Gürkan’ın yeniden aday gösterilmesi için ayağa kalktı

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Yerel seçim için geri sayım sürerken, Malatyalılar Selahattin Gürkan’ın yeniden Büyükşehir belediye başkan adayı gösterilmesi için tek yürek olup ayağa kalktı.

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Yerel seçim

Malatyalılar Selahattin Gürkan’ın yeniden aday gösterilmesi için ayağa kalktı

Selahattin Gürkan’ın yeniden aday gösterilmesi için AK Parti Genel Merkezine e-mail, telefon ve faks yağmuru başlatıldı. Çok sayıda Oda, STK Kuruluşları Muhtarlar ve siyasiler “Selahattin Gürkan başkan Memleketi ezbere bilen ve bundan sonraki süreçte en faydalı olabilecek isim. Bu bir şahıs meselesi değil.

Bu memleketin başına büyük bir iş geldi, 6 Şubat depremin de Malatya yıkıldı enkaz oldu. Malatyalılar olarak Gürkan’la yol yürümek istiyoruz.

Aday açıklanmasına günler kala sessizlik, “Ya dur bakalım kim olursa ona göre destek verelim zihniyeti bu seçim olmamalı…Çünkü memleket yıkıldı. Malatya Selahattin Gürkan’la ayağa kalkar. Başka biri gelip Malatya’yı bilip yapılan işleri süren çalışmaları öğrenene kadar iş işten geçmiş olur.” diyorlar.

Malatya’da Perşembe ile birlikte Selahattin Gürkan’ın tekrar aday gösterilmesi noktasın da çeşitli açıklamalar yapılacağı aktarıldı.

“Bu yükün altın da Gürkan kalkar” diyen Malatyalılar “Halkın Malatyalıların sesine kulak verilmeli” Malatyalılar her platform da “Malatya Selahattin Gürkan…” mesajları yayınlıyor.

YORUMLAR

3 adet yorum var

  1. Evet Ali Aladağın fikrine katılıyorum malatyanın tüm sorunlarının üstesinden gelecektir Selatin Gürkan başkanımız en kısa zamanda yerinde dönüşüm için Yeşilyurt taki imar sorunlarınıza biran önce halledeceğine inanıyorum saygılar sunuyorum selam ve dua ile

  2. Ali aladagin fikrine katılmakla birlikte işin gerçeği de bu şehrin ayağa kalkmasi için 20senedir Malatya’nın alt yapısını eksiğini fazlasını bir bilenle sadece belediye başkan seçmek yeniden bir arayisa girmek Malatya ihanet olur.sorun maatyaminin imarı ve ihyası ise selahatin gurkanin olmasi faydalı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MALATYA’DA 4.4’LÜK DEPREM
Sıradaki Haber Malatya’da deprem