Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Siyasetin Başkenti Akçadağ’da CHP’nin Başkan Adayı Dr. Vahap Şahin’e Halkta Yoğun İlgi

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Seçim çalışmaları sürdürülüyor…Cumhuriyet Halk Partisi Akçadağ’da Doktor Vahap Şahin’le atağa kalktı, halktan da yoğun ilgi var.

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Seçim çalışmaları

Siyasetin Başkenti Akçadağ’da CHP’nin Başkan Adayı Dr. Vahap Şahin’e Halkta Yoğun İlgi

Siyasetin başkenti olarak nitelendirilen Akçadağ’da CHP’nin adayı Dr. Vahap Şahin’e seçim çalışmalarını başlattı. CHP Akçadağ Belediye Başkan adayı Dr. Vahap Şahin “49 Projemizle Akçadağ’a hizmet etmeye geldim.” Açıklamasını yaptı.

Akçadağ’da seçim çalışmalarını başlatan ve halktan da yoğun ilgi gören CHP Belediye Başkan Adayı Doktor Vahap Şahin “Değişim Akçadağımızda başlayacak. İlçemizin her yani hizmetlerle donatılacak”dedi.

Açıklama yok.

Akçadağ’da seçim çalışmalarını sürdüren CHP Akçadağ Belediye Başkan adayı Dr. Vahap Şahin “49 Projemizle Akçadağ’a hizmet etmeye geldim. Akçadağ ilçesini ve bağlı mahallelerini depreme dirennçli binalara kavuşturmak için Akçadağ Belediye Binasından başlayarak Kentsel dönüşüm yapacağız. Burada ranta dayalı bir kentsel dönüşüm olmayacak, tamamen halkın da katılacağı bir kentsel dönüşüme öncülük edeceğiz. Bizim Felsefemiz,‘’Rant için değil Halk için değişim Akçadağ’da başlayacak. Akçadağ Merkezinde çarşı da bulunan dükkanların tammaı esnafları mağdur etmeden kentsel dönüşümle yenileyeceğiz Merkez mahallerde başlayarak tüm mahallerdeki konutların kentsel dönüşüm yasası kapsamında değerlendirilerek sağlam olmayan yapıların kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmesini sağlayacak projelerimizi hazırlayacağız” dedi. 

6 Şubat depremlerinin ilçede çok sayıda konuta zarar verdiğini kaydeden Dr. Vahap Şahin, “olası depremlere karşı Akçadağ’ımızı demreme dayanıklı konut ve işyerleriyle hazırlamakta kararlıyız. Öncelikli projemiz bu olacak. Tabi asıl işimiz sosyal belediyecilik olacak, öğrencilerimize destekler olacak.” diye konuştu.

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ali Aladağ…:Malatya…:
Bin yıl sürecek denildi…O
Sıradaki Haber 28 Şubat’ta Malatya’da Kimler Fişlendi İşte O İsimler