Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tarihi Günde Gürkan’a destek; Biz Meşaleyi Tribün de severiz siyasette değil

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Malatya siyasetin de tarihi bir gün daha yaşadı…Selahattin Gürkan için AK Parti önün de bir araya gelen Malatyalılar “İthal başkan istemiyoruz. Gürkan’la yola devam” dediler.

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Malatya siyasetin

Tarihi Günde Gürkan’a destek; Biz Meşaleyi Tribün de severiz siyasette değil

Sonuna kadar mevcut Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ytanında olduklarını haykıran kalabalık taşıdıkları pankartlarla da gündeme damga vurdular.

Malatya’da siyasetin de tarihi gün de atılan sloganlar “İthal başkan istemiyoruz. Sonuna Kadar Gürkan. Vur vur inlesin Ankara dinlesin.” Açılan pankartlar da dikkatlerden kaçmadı. “Biz Meşaleyi tribünde severiz. Siyasette değil”

AK Parti İl Binası önünde gerçekleşen ve kalabalık bir topluluğun katıldığı Başkan Selahattin Gürkan’a destek buluşması yağmur altın da konuşmala5rla başladı.

Yapılan konuşmalar da “Bu şehir Gürkan’la ayağa kalkar. Deprem 1 defa dahi Malatya’ya gelmeyen ve bir tas su vermeyen birisini başkan adayı istemiyoruz. Deprem de bizim le olan bizimle yatıp kalkan arabasında uyuyan Gürkan’dan başkasını istemiyoruz. İthal aday istemiyoruz. Kiltepe Nerede, Çarmuzu nerede bilmeyeni Malatya’da aday istemiyoruz. Cumhurbaşkanımızdan isteğimiz Selahattin Gürkan’ın tekrar aday gösterilmesidir.

Malatya sahipsiz lakin Malatya’nın sahibi biziz.”

Malatya’da Kanat Önderleri, STK Temsilcileri, Oda Borsa Başkanları ve kalabalık halk topluluğunun katılımı ile gerçekleştirilen Gürkan’a destek buluşması yağmur altında geçti.

Malatya siyasetin de bir ilk daha gerçekleşmiş oldu.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MALATYA’DA 4.4’LÜK DEPREM
Sıradaki Haber Malatya’da deprem