Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Malatya’yı yasa boğan kazada; Prof.Dr.Süleyman Savaş Hacievliyagil hayatını kaybetti

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Malatya’yı yasa boğan kazada hayatını kaybedenlerden birisi de Prof.Dr.Süleyman Savaş Hacievliyagil’di…Ölümü üzüntüye yol açtı…

Ali Aladağ...:Malatya Olay...:
Malatya'yı yasa

Malatya’yı yasa boğan kazada; Prof.Dr.Süleyman Savaş Hacievliyagil hayatını kaybetti

İstanbul’dan Malatya’ya seyahat etmekte iken, sabah saat 06.30 sıraların’da Akçadağ Develi Mahallesinde meydana gelen Trafik kazasında 4 yolcu yaşamını yitirirken 36 yolcu da yaralandı.

Hayatını kaybedenler arasın da Turgut Özal Tıp Merkezi Göğüs Hastalıkları ana bilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr.Süleyman Savaş Hacievliyagil’de vardı.

Oldukça sevilen Prof.Dr.Süleyman Savaş Hacievliyagil’in vefatı ailesini, çalışma arkadaşlarını ve hastalarını yasa boğdu.

YARALILARA YARDIMA GİTTİ, HAYATINI KAYBETTİ…:
Malatya’da eğitim camisının tanınan ismi Hakan Keleş  Prof. Dr. Prof. Süleyman Hacıevliyagil’in vefatını şöyle açıkladı:

“Bugün Akçadağ’ımızın Develi mevkiinde yaşanan acı trafik kazasında kaybettiğimiz hocamız. Süleyman hoca annemin de doktoruydu. Eşi ve çocuklarıyla birlikte Annesini ziyaretten dönüyordu. Sabah otobüsün devrildiğini görünce,   arabasını sağa çekip devrilen otobüse fırladı. O otobüsün içinde yaralılara yardım ederken, tam o sırada posta kamyonu devrilmiş otobüse arkadan çarptı.

Ve Süleyman hoca şehit oldu. Sabah ki elim kazada kaybettiğimiz başta güzel yürekli adam Süleyman Hacıevliyagil olmak üzere tüm canlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.”

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MALATYA’NIN BATTALGAZİ İLÇESİNDE 6 KATLI
Sıradaki Haber Hasarlı binada asansör boşluğuna düşen şahıs ağır yaralandı